Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
22122011
[You must be registered and logged in to see this image.]
izvor:http://mojatv.wordpress.com/2011/12/22/eva-luna/
Eva Luna - nova telenovela u 114 epizoda od 05.01. u 16h na Doma TV-u

Ova intrigantna telenovela na male ekrane donosi veliku glumačku zvijezdu Guya Eckera te talentiranu glumicu Blancu Soto. ‘Eva Luna’ donosi na male ekrane odnos pun mržnje, strasti, privlačnosti i ljubavi.

Daniel i njegov najbolji prijatelj Leonardo susreću na sajmu prekrasnu Evu koja tamo radi kako bi pomogla svojoj siromašnoj obitelji. Sljedeći dan njezinog oca pregazi nepoznati vozač i ubije ga. Užasnuta Eva zaklinje se na očevu grobu da će ga osvetiti. Očaran Evinom ljepotom Leonardo joj ponudi posao, skrb o njegovom bolesnom ocu don Juliju Arisemendi u njihovom domu. Prelijepa Eva dolaskom na imanje Arisemendija postaje objekt želja Leonarda, ali i Daniela, zaručnika Leove sestre Victorije. Daniel je uvjeren kako Leonardo neće spletkama osvojiti fatalnu Evu. Uskoro Eva i Daniel počinju osjećati veliku privlačnost. Ljubomoran Leonardo odluči zauvijek rastaviti Evu i Danielu te slaže kako je Daniel vozač koji je pregazio Evinog oca. No zapravo istina je totalno drukčija, zato što je za smrt Evinog oca kriv upravo Leonardo. Eva podlegne Leovim manipulacijama te prema Danielu počinje osjećati odbojnost, no istovremeno osjeća i nevjerojatnu strast. Uskoro se Evina sudbina mijenja te odlazi s imanja i postaje model pod imenom Luna. Njezin alter ego sada želi osvetiti smrt svog oca, ali i sve nedaće koje joj je priuštila zla obitelj Arisemendi.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Eva Gonzales (Blanca Soto) i Daniel Villanueva (Guy Ecker)
EVA GONZÁLEZ (Blanca Soto)
Prelijepu i fatalnu Evu krase veliko srce i dobrota. No uskoro Eva će osjetiti gorak okus sudbine kada joj se u život upletu mržnja i zavist. Na prvi pogled se zaljubi u Daniela, no zbog raznih čimbenika Eva je odlučna da mu ne podari svoje srce.

DANIEL VILLANUEVA (Guy Ecker)
Šarmantan i strastven Daniel uspješan je čovjek i otac. Zaručen je za Viktoriju, no kada se susretne s Evom ostane očaran njenom fatalnom ljepotom.

LEONARDO ARISMENDI (Julian Gil)
Prepreden i lukav manipulator. Izrazito privlačne vještine Leonardo je opsjednut lijepom Evom. U stanju je učiniti sve kako bi ispunio svoju ambiciju.

VICTORIA ARISMENDI (VANESSA VILLELA)
Leonardova sestra i Danielova zaručnica. Oduvijek želi moći i bogatstvo. Nije navikla da gubi u životu. Kada joj Daniela otme lijepa Eva, Viktorija se zaklinje na osvetu.
Share this post on:reddit

Komentari

Lazar_
Čet 22 Dec 2011, 19:12Lazar_
Voleo bih da se i kod nas prikazuje...msm da je dobra novela... .perfekktno:D.
immortal.dreamer
Čet 22 Dec 2011, 22:09immortal.dreamer
Uff, blago njima. :D
LatinoFan
Pet 23 Dec 2011, 07:00LatinoFan
I meni blago i ja cu je gledati imam taj kanal...
Lazar_
Pet 23 Dec 2011, 15:58Lazar_
Steta sto ja nemam...imam samo OBN i ona dva HRT1 i HRT2 tako se valjda zovu...:/
Sponsored content
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu