Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
10022011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Lijepa glumica Aracely Arambula dala je intervju mekisčkom časopisu Hola! gdje je na top listi tema bila ona o odnosu sa bivšim mužem, poznatim pjevačom Luis Miguelom. Zahvaljujem na velikoj ljubavi koju danas osjećam a koja postoji zbog dvoje malih ljudi koji su moj razlog da živim i jesam. Sada kada sam slobodna žena, sto posto se posvećujem svojoj obitelji koju jako volim, te karijeri, rekla je glumica Arambula na početku intervjua.

Ali, nije ni sve tako bajno u životu glumice koja je nastavila sa karijerom nakon što je stvorila obitelj sa pjevačem Luis Miguelom. Glumica se rastala, no kazala je kako je učinila sve što je mogla i borila se za svoj brak. Kako bi i svaka majka i žena učinila i ja sam se trudila održati obitelj na okupu, rekla je glumica. Aracely smatra kako Luis Miguel nakon razvoda ne čini puno za svoju djecu. Nažalost komunikacija između oca i djece je pomalo komplicirana. Luis Miguel ima telefon i zna gdje može dobiti svoju djecu, potvrdila je glumica govoreći kako Luis sa njima nije proveo ni Božić niti im je dolazio na rođendane.

Iako je glumica na ovom planu izrazila nezadovoljstvo i dala do znanja da stvari ne idu baš dobro, izrazila je nadu da će se situacija poboljšati, iako je svom priznanju o odnosu sa bivšim mužem nadodala da pjevač ne potpomaže ni financijski.
izvor:sapuncie.net
Share this post on:reddit

Komentari

*So Different*
Čet 10 Feb 2011, 22:03*So Different*
Bas je fuj onda ak je takav...
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu