Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ღToseDonkaღ
ღToseDonkaღ
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 5810
$ : 3280
13032011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nakon što su meksička glumica Lucero i njen muž, poznati pjevač Manuel Mijares potvrdili prekid svoje veze i zatražili od novinara da se ne protežu po medijima, to ipak neće biti tako lako. Daljnje detalje nakon objavljevog razvoda ne prestaju, a ovog je puta legendarne meksička televizijska i filmska glumica, 73-godišnja Lorene Velazquez otkrila da navodno Manuel Mijares ima novu djevojku, a da je riječ o poslovnoj ženi po imenu Lorenza. Glumica tvrdi da je par vidjela zajedno prije nekoliko dana,

Drago mi je za njih. Saznala sam da se viđaju prije mjesec dana jer su oni prijatelji od mojih prijatelja, priznala je glumica Velazquez koju smo gledali u sapunicama “Prijateljice i suparnice” i “Rubi”. Iako nije htjela ništa više otkriti zbog poštovanja prema Lucero, ipak je podržala vezu. Izgleda da je Mijares dobro, ali ne mogu više reći jer obožavam Lucero, snimile smo film zajedno “Fiebre de amor”, tako da ne mogu previše diskutirati tu temu..

Glumica je rekla da je prije nekoliko dana bila na jednoj zabavi na kojoj se pojavio mž protagoniste “Soy Tu Duena” sa svojom novom djevojkom koju je tako i predstavio. Jedanke glasine druže već nekoliko tjedana i u vezi same Lucero za koju se govori da je bila na odmoru sa novim dečkom i djecom.

sapunice.net
Share this post on:reddit

Komentari

Lilly
Nek mu je sa srecom :P
ღToseDonkaღ
Ned 13 Mar 2011, 17:44ღToseDonkaღ
slazem se
samo je malo cudno
da su navodno oboje veoma brzo pronasli novu ljubav wink
LatinoFan
Sub 19 Mar 2011, 09:48LatinoFan
ARHIVA!
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu