Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228
28122010
Jacqueline Brachamonets već ima datum za svoje dugo očekivano venčanje - biće u oktobru 2011

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jesús Bracamontes,otac prelepe glumice Jacguelina Bracamontes,je objavio TVNovelama da će se glumičino venčanje održati 22. oktobra 2011.

Jacquelininotac,koji je stručnjak za sport u lancu Telefutura,priznao je da je Džekina veridba bila potpuno neočekivana za celu porodicu.
On je takođe potvrdio da je to da ima decu i da formira dom jedna od najvećih želja prelepe meksičke glumice,koja ih je obavestila o svojoj veridbi sa suzama radosnicama.

Ovo je ekskluzivni intervju Jesúsa Bracamontesa sa TVNovelama:

Don Jesús,kako je porodica primila ovu vest?
"Jako smo srećni zbog Jacky,zato što je ona devojka koja je uspešna u svakom aspektu svog života,a sa ovom novosti i dopunom u svom životu,ona je jako srečna i ispunjena. I mi smo isto sa njom."

Da li je ova veridba bila vaš specijalni poklon za Božić?
"Videli smo da su oboje jako zaljubljeni i posvećeni vezi.Bilo je samo pitanje vremena,ali da,bilo je nešto ranije nego što smo očekivali. Veoma sam srećan i želim im uspeh u predstojećem braku."

Kako vam je saopštila vest o veridbi?
"Bila je jako uzbuđena,plakala je sa svojom majkom. Nisam mogao jasno da izrazim svoju sreću. Bili su u Kanadi,zajedno sa mojim sinom,i prvo sam pomislio da se dogodilo nešto ozbiljno. Uznemirili smo se,jer su bili na skijanju,ali ipak je to bila jako lepa vest."

Da li vam je rekla kada će biti venčanje? Šuška se da će biti u junu?
"Govorili su da će biti u oktobru."

Da li je taj datum važan za Jacky?
"Pričali su o 22. oktobru,ali ona dolazi kod nas u Gvadalaharu za Božićne praznike,pa ćemo još popričati o tome."

Ona ima želju da postane supruga i majka...
"Da,naravno,takođe zbog godina. Već je postala kuma svojoj bratanici,ali u budućnosti želi da bude majka,ako joj Bog da taj blagoslov".
Share this post on:reddit

Komentari

Anonymous
*So Different*
Nek joj je sa srecom.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu