Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570
09012015
Lepa glumica África Zavala odabrana je za glavnu ulogu u novoj telenoveli Emilia Larrose, 'Amores con trampa'.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Reditelj nove melodrame objavio je na svom tviter nalogu da će Zavela biti par sa Eduardom Janjezom i da se pridružuje Itatí Cantoral i Ernestu Laguardi.
Africa je potvrdila da će dati život Mariji, domaćici i majci, što je za nju jedan veliki izazov.
"Za mene je čast da radim sa Eduardom, Itatí i Ernestom. Drago mi je što sam odabrana za ovu ulogu, potrudiću se da je dobro predstavim. Puno sam radila i napredovala, želim da pokažem šta sam sposobna da uradim i da dobro obavljam svoj posao", rekla je glumica u jednom intervjuu.


Poslednji put izmenio _lucian dana Pet 09 Jan 2015, 18:20, izmenio ukupno 2 puta
Share this post on:reddit

Komentari

Lazar_
Konačno i nju da vidimo u glavnoj ulozi. Do sada je, koliko se ja sećam, bila samo u Peregrini glavna happy
Ordinary girl
Lazar ::Konačno i nju da vidimo u glavnoj ulozi. Do sada je, koliko se ja sećam, bila samo u Peregrini glavna happy
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu