Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Mi destino eres tu/Ti si moja sudbina Empty Mi destino eres tu/Ti si moja sudbina

Čet 23 Dec 2010, 11:00
[You must be registered and logged in to see this image.]
SINOPSIS:
Andrea san Visente je mlada devojka. Veoma je strastvena i pravedna i bori se za one koji ne mogu sami da se brane. Ta strast dovešće je do njene prošlosti, o kojoj Andrea ništa ne zna.

Ona živi sa ujakom Anselmom i ujnom Sulemom, koja joj je ispričala da su joj roditelji nastradali u saobraćajnoj nesreći, ali istina je potpuno drugačija. Insistirajući na tome da joj bude zahvalna što su nju i njenu sestru Đinu prihvatili i othranili, Sulema je sebi obezbedila da je Andrea doživotno izdržava.

Andrea se zaljubljuje u Ramira, bogatog mladića, ali kada je trebalo da se venčaju, suočili su se mnogim preprekama – protivljenjem njegovog oca i lažima njegove bivše devojke. Ipak, kada konačno reše sve nesporazume i venčaju se, sudbina će se grubo poigrati sa njima. Naime, tokom medenog meseca, nakon prve bračne noći, Ramiro iznenada umire, a Andrea ostaje sama i nezaštićena, suočena sa sudbinom kakvoj se nikada nije nadala.

Kada je sahranila Ramira, bila je ubeđena da je sa njim pokopala i svoju sreću i mogućnost da ponovo bude srećna... ali pogrešila je! Iako se tome nije nadala, Andrea upoznaje dva muškarca – Maurisija i Eduarda, ali samo jedan od njih je njena sudbina!

ULOGE:
Lucero - Andrea San Vicente Fernández / de Galindo / de Rivadeneira
Jorge Salinas - Eduardo Rivadeneira Del Encino
Susana Zabaleta - Emma Pimentel de Rivadeneira
Mauricio Islas - Ramiro Galindo Suárez
Jaime Camil - Mauricio Rodríguez Calderón
Silvia Pasquel - Zulema Fernández de Sánchez
Julio Alemán - Augusto Rodríguez Franco
Natalia Streignard - Sofía Devesa Leyva
Azela Robinson - Isaura Becker
Cynthia Klitbo - Amara Trujillo
Jorge Reynoso - Genaro Gil...
nicole85
nicole85
Pišeš svoju web novelu
Pišeš svoju web novelu
Postovi : 1114
$ : 1872

Mi destino eres tu/Ti si moja sudbina Empty Re: Mi destino eres tu/Ti si moja sudbina

Čet 24 Feb 2011, 14:45
Super serija,lucero je bila odlicna,voljela bi je ponovno pogledati...
nicole85
nicole85
Pišeš svoju web novelu
Pišeš svoju web novelu
Postovi : 1114
$ : 1872

Mi destino eres tu/Ti si moja sudbina Empty Re: Mi destino eres tu/Ti si moja sudbina

Ned 01 Maj 2011, 19:19
[You must be registered and logged in to see this link.]
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Mi destino eres tu/Ti si moja sudbina Empty Re: Mi destino eres tu/Ti si moja sudbina

Pon 02 Maj 2011, 09:55
Super su slike hvala tri!
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Mi destino eres tu/Ti si moja sudbina Empty Re: Mi destino eres tu/Ti si moja sudbina

Pon 02 Maj 2011, 12:46
I ove su jako lepe!
mala maite
mala maite
Uživaš uz latino muziku
Uživaš uz latino muziku
Postovi : 948
$ : 1039

Mi destino eres tu/Ti si moja sudbina Empty Re: Mi destino eres tu/Ti si moja sudbina

Sub 28 Maj 2011, 14:01
Super je bila ova serija,a Lucero tako mlada i prelijepa naravno.
mala maite
mala maite
Uživaš uz latino muziku
Uživaš uz latino muziku
Postovi : 948
$ : 1039

Mi destino eres tu/Ti si moja sudbina Empty Re: Mi destino eres tu/Ti si moja sudbina

Sub 28 Maj 2011, 14:01
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
suki
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Postovi : 51
$ : 284

Mi destino eres tu/Ti si moja sudbina Empty Re: Mi destino eres tu/Ti si moja sudbina

Uto 21 Jun 2011, 16:03
mnogo dobra serija... wink
avatar
Maja-_-
Pišeš svoju web novelu
Pišeš svoju web novelu
Postovi : 1128
$ : 768

Mi destino eres tu/Ti si moja sudbina Empty Re: Mi destino eres tu/Ti si moja sudbina

Uto 02 Avg 2011, 17:46
Nzm seriju
lucer01
lucer01
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Postovi : 75
$ : 306

Mi destino eres tu/Ti si moja sudbina Empty Re: Mi destino eres tu/Ti si moja sudbina

Pet 09 Dec 2011, 14:41
Dobra serija, Lucero lijepa kao i inače, a Jaime C. mi je tako zgodan u ovoj seriji...Trebala bi je opet pogledati da se malo prisjetim, ali pamtim je kao dobru.
Sponsored content

Mi destino eres tu/Ti si moja sudbina Empty Re: Mi destino eres tu/Ti si moja sudbina

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu