Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Abrazame muy Fuerte / Zagrli me čvrsto

+8
_Bilja__<3
Maja-_-
andrejajele
nicky
Lilly
RozaCica
patapuf
LatinoFan
12 posters
Ići dole
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Abrazame muy Fuerte / Zagrli me čvrsto Empty Abrazame muy Fuerte / Zagrli me čvrsto

Pet 10 Dec 2010, 08:41
[You must be registered and logged in to see this image.]
SINOPSIS:
Federiko je prevrtljivi ženskaroš i čovek bez skrupula. Da bi sebi osigurao finansijsku sigurnost, čini sve da se približi bogatom don Severijanu, vlasniku prelepe hacijende „Izvor“, i moli ga za ruku njegove kćerke Kristine. Ona je nežna i draga devojka, zaljubljena u Dijega, radnika na hacijendi sa kojim ostaje trudna. Nakon što Dijego umre pod nerazjašnjenim okolnostima, Severijano šalje Kristinu sa sluškinjom Rakelom u glavni grad da tamo rodi dete i preti joj da će ubiti bebu ukoliko ne pristane da se uda za Federika. Nakon porođaja oduzimaju joj bebu i mala Marija del Karmen zvanično postaje Rakelina kćerka. Zbog Federikove agresivnosti i okrutnosti Kristinin i njegov brak osuđen je na propast, ali ona trpi sva poniženja i ostaje na hacijendi samo da bi bila blizu svoje kćerke kojoj se predstavlja kao kuma. Federiko je, međutim toliko beskrupulozan da, kada njena kćerka Marija del Karmen izraste u prelepu devojku, on pokušava da je zavede, ali ona je zaljubljena u mladog lekara Karlosa Manuela. Ljubomorni Federiko gubi kontrolu nad postupcima...
ULOGE:
Victoria Ruffo - Cristina Álvarez Rivas
Aracely Arámbula - Maria Del Carmen Campusano / María del Carmen Hernández Álvarez
Fernando Colunga - Carlos Manuel Rivero Rivas
César Évora - Federico Rivero
Nailea Norvind - Deborah Falcón
Helena Rojo - Damiana Guillén / Juliana Guillén vda. de Moreno
Osvaldo Ríos - Diego Hernández
Alicia Rodríguez - Doña Consuelo Rivas de Álvarez
Pablo Montero - José María Montes
Arnaldo André - Dr. Ángel Luis Robles
Joaquín Cordero - Don Severiano Álvarez...
Anonymous
Gost
Gost

Abrazame muy Fuerte / Zagrli me čvrsto Empty Re: Abrazame muy Fuerte / Zagrli me čvrsto

Uto 22 Mar 2011, 23:42
Dopada mi se....
avatar
patapuf
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Postovi : 56
$ : 321

Abrazame muy Fuerte / Zagrli me čvrsto Empty Re: Abrazame muy Fuerte / Zagrli me čvrsto

Ned 27 Mar 2011, 12:02
svidja mi se
avatar
RozaCica
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Postovi : 61
$ : 292

Abrazame muy Fuerte / Zagrli me čvrsto Empty Re: Abrazame muy Fuerte / Zagrli me čvrsto

Uto 26 Apr 2011, 09:15
Joj bila je dobra serija
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Abrazame muy Fuerte / Zagrli me čvrsto Empty Re: Abrazame muy Fuerte / Zagrli me čvrsto

Pet 06 Maj 2011, 21:09
Fernando <3
Dobra je serija
avatar
nicky
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Postovi : 63
$ : 273

Abrazame muy Fuerte / Zagrli me čvrsto Empty Re: Abrazame muy Fuerte / Zagrli me čvrsto

Pet 06 Maj 2011, 21:12
gledao sam je...super serija
avatar
andrejajele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Postovi : 50
$ : 134

Abrazame muy Fuerte / Zagrli me čvrsto Empty Re: Abrazame muy Fuerte / Zagrli me čvrsto

Ned 15 Maj 2011, 17:04
NAJBOLJA SERIJA SVIH VREMENA!!! Fernando. <3
avatar
Maja-_-
Pišeš svoju web novelu
Pišeš svoju web novelu
Postovi : 1128
$ : 768

Abrazame muy Fuerte / Zagrli me čvrsto Empty Re: Abrazame muy Fuerte / Zagrli me čvrsto

Pon 01 Avg 2011, 10:42
Dobra je serija
_Bilja__<3
_Bilja__<3
Pročitao/la si sve zanimljivosti
Pročitao/la si sve zanimljivosti
Postovi : 785
$ : 932

Abrazame muy Fuerte / Zagrli me čvrsto Empty Re: Abrazame muy Fuerte / Zagrli me čvrsto

Uto 02 Avg 2011, 08:43
gledala sam odlicna serija
snexluxs
snexluxs
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Postovi : 92
$ : 324

Abrazame muy Fuerte / Zagrli me čvrsto Empty Re: Abrazame muy Fuerte / Zagrli me čvrsto

Sub 12 Nov 2011, 14:24
Nije bila losa cim je igrao Fernando Colunga :)
Sponsored content

Abrazame muy Fuerte / Zagrli me čvrsto Empty Re: Abrazame muy Fuerte / Zagrli me čvrsto

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu