Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Sin identidad / Bez identiteta Empty Sin identidad / Bez identiteta

Pet 10 Jul 2015, 20:14
[You must be registered and logged in to see this image.]

Diagonal TV, 2014.

Priča počinje 2001. godine kada Marija otkriva da je njeno poreklo drugačije nego što je mislila. Istražujući istinu otkriva, ne samo da su je njeni roditelji ukrali po rođenju, nego i da je deo velike mafijaške šeme čiji je jedini cilj zarada novca prodajom ukradenih beba. Porodica koja je usvojila, koja pripada visokoj klasi, ne sme da dozvoli da istina izađe na videlo i odlučuje da je bolje da se otarase Marije pre nego što ih ugrozi, u čemu im pomaže Amparo, Marijina sestra bliznakinja, koja nakon što je godinama živela u teškoj ekonomskoj situaciji, rešena je da iskoristi priliku da vodi život o kakvom je oduvek sanjala, a koji je njena sestra već imala. Marija završava u zatvorskoj ćeliji daleko od svoje zemlje, svog života i svoje ljubavi. Trinaest godina kasnije vraća se pod drugim imenom spremna da se osveti osobama koje su joj ukrale život.

Uloge:
Megan Montaner - María Fuentes Vergel / Mercedes Dantés
Tito Valverde - Enrique Vergel
Jordi Rebellón - Francisco José Fuentes
Daniel Grao - Juan Prados
Lydia Bosch - Luisa Vergel de Fuentes
Miguel Ángel Muñoz - Bruno Vergel
Cristina de Inza - Eugenia de Vergel
Javier Ballesteros - Jorge Vergel
Elvira Minguez - Sor Antonia
Luismi Astorga - Carlos
Eloy Azorín - Pablo
Amparo Valle - Micaela "La Tata"
Luis Mottola - Roberto
Agnes Kiraly - Irina Petrova
Veronica Sánchez - Amparo Duque
Antonio Hortelano - Curro
Joseba Apaolaza - Alfredo
Begoña Maestre - Paula
Marisol Membrillo - Trinidad "Trini"
_carolina
_carolina
Pratiš snimanje telenovela
Pratiš snimanje telenovela
Postovi : 664
$ : 764

Sin identidad / Bez identiteta Empty Re: Sin identidad / Bez identiteta

Čet 23 Jul 2015, 15:43
Predobra serija, obožavam da je gledam. Dok se prikazivala gledala sam redovno,a posle toga su došli ispiti, pa sam morala da je stavim u drugi plan. Imam još 4 epke da pogledam, inače Marija i Pablo su preslatki *__*
Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu