Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886
11032015
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kada je u četvrtoj sezoni epskog TV spektakla “Sulejman Veličanstveni”  preuzela ulogu Hurem od miljenice publike Merjem Uzerli, koja ju je napustila usled nervnog sloma i trudnoće, Vahide Gordum se suočila sa mnogobrojnim kritikama.
Gledaoci su joj najviše zamerali “smeđu kosu i oči koje nisu tako plave”, ali i razliku u godinama (Uzerlijeva je čak 19 godina mlađa). Najvatreniji fanovi popularne bosforske melodrame otišli su toliko daleko u svojim komentarima da su je u početku bojkotovali, uz objašnjenje kako Sulejman i njegova nova sultanija izgledaju “staro i ružno”.
Loše rekacije nisu omele producente u nastavku snimanja, niti su potresle Gordumovu. Kao jedna od najdarovitijih turskih glumica srednje generacije, ova 49-godišnja dama otkriva kako je znala da će je, posle prvog talasa kritika, zavoleti publika.
- Nisam se opterećivala negativnim reakcijama, već sam se trudila da savladam sve nijanse lika koji je maestralno oživela Merjem - kaže Vahide, koja je za ovaj angažman dobila veći honorar od prethodnice.
- Svesno sam prihvatila vruć krompir. Nije lako preuzeti najomiljeniji lik u najpopularnijoj seriji, ali verovala sam da ja to mogu i da neću razočarati gledaoce. Tako je i bilo.
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu