Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086
02032015
Odlučio sam da vas ne držim mnogo u neizvesnosti. Nova otkupljena telenovela je "Pasion prohibida"!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Najverovatnije će se emitovati od jeseni na regionalnim-lokalnim TV stanicama!

Prava su kupljena i za CG, BiH i MK.
Share this post on:reddit

Komentari

Anonymous
Pon 02 Mar 2015, 15:38Gost
Pogodih.
Nisam baš oduševljen izborom, ali bolje i to nego neka nova indijska.
Lazar_
Pon 02 Mar 2015, 15:58Lazar_
Ni ja nisam mnogo oduševljen. Čudi me samo što će se emitovati na lokalnim televizijama, a ne nacionalnim.
avatar
Pon 02 Mar 2015, 18:29Maja
Da li ce se emitovati na Prvoj mozda posle Ukradene ljubavi?


Poslednji izmenio Maja33. dana Pon 02 Mar 2015, 18:31, izmenjeno ukupno 1 puta
Lazar_
Pon 02 Mar 2015, 18:31Lazar_
Neće ni na Prvoj ni na Pinku, emitovaće se na lokalnim televizijama.
avatar
Pon 02 Mar 2015, 18:32Maja
Ok.
avatar
Pon 02 Mar 2015, 21:54Semky16
Ni meni se ne svidja bas izbor. Ima i boljih serija. I zasto tek pocinje na jesen kad se serija zavrsila prije skoro 2 godine na Telemundu?
avatar
Uto 03 Mar 2015, 10:33Semky16
Iskreno, ja nesto i ne vjerujem da ce poceti ova serija, do jeseni se svasta moze desiti. Koliko znam, lokalne TV u Srbiji (RTS1) su prikazivali samo brazilske serije i to odavno ne rade. Jedino bi na Avali mogla poceti, jer su oni prije emitirali Telemundove serije, pa su emitirali i Macehu od Televise, pa cak i Udovice od Argosa. U BiH na Pink BH sigurno nece poceti, ako se nece emitirati na Pinku, nece ni tamo. Mozda na FTV, jer su oni takodjer davno emitirali Dame choclate i Dona Barbara, pa moguce cak i RTRS, jer oni trenutno emitiraju Corazon indomable, a prije nisu emitirali latino serije, koliko ja znam. Cudi me samo da hrvati nisu otkupili koji su bili zaludjeni orignalom, Strasti Orijenta, pa su emitirali i na Novoj i na Domi. Bas mi je ducno da su se odlucili na ovu telenovelu, a nisu neku jos noviju. Znam da se na slovenskoj POP TV emitirala 2013. i to je bila posljednja Telemundova emitirana u Sloveniji.
Anonymous
Uto 03 Mar 2015, 14:34Gost
TV Avala je ugašena.
Ako se i bude emitovala na nacionalnim tv, verovatno će to biti Pink.
avatar
Uto 03 Mar 2015, 16:19Semky16
the.stefy ::TV Avala je ugašena.
Ako se i bude emitovala na nacionalnim tv, verovatno će to biti Pink.
Nisam znao za Avalu. pa i bilo bi mi najlogicnije da dođe na Pink ili Prvu.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu