Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448
24022015
Devojčica sa slike je poznata glumi Lucero kada je glumila u telenoveli Chispita -1993
[You must be registered and logged in to see this image.]

A ovako izgleda sada na prezentaciji Yo soy el artista
[You must be registered and logged in to see this image.]
Share this post on:reddit

Komentari

avatar
Sre 25 Feb 2015, 22:23Semky16
Chispita je iz 1983., a ne 1993.
avatar
Čet 26 Feb 2015, 12:32kristinkv86
Meni je ona uvek divna. happy Slatka je k'o secer,ako mene pitate. happy
avatar
Čet 26 Feb 2015, 16:29Semky16
I meni isto. Njenim prelaskom na Telemundo, Televisa je izgubila veliku glumicu. Najljepsa mi je bila kao Maria paola u Lazos de amor. kez
avatar
Čet 26 Feb 2015, 18:33kristinkv86
Meni je Marija Paula bila najomiljeniji lik u seriji. happy A Lusero mi je i dalje omiljena,cak i pored onog skandala sa zivotinjama,zbog cega je i otpustena iz "Televise",samo zato jer zatucano rukovodstvo iste kuce ne shvata da postoji lov kao sportska aktivnost,a da se meso diljem sveta krka sve u sesnaest,pa i ovde,a i koriste se u ishrani silni proizvodi zivotinjskog porekla.I sad je Lusero ubica zivotinja,mos'te mislit'.Pa nije ona lovila,nego Micel Kuri,koji je trebao da vodi racuna da joj ne naudi.Sve apsurd do apsurda.
avatar
Čet 26 Feb 2015, 20:46Semky16
I meni je isto Maria Paula najdraza bila i nadam se da je ona na kraju prezivjela  kez. Slazem se s tobom, bezveze su je otpustili. Bez obzira na sve, ona mi je i dalje jedna od najdrazih glumica i bas bih je volio vidjeti u nekoj Telemundovoj telenoveli, kao neku opaku negativku. najvise bih volio da je vidim kao serijsku ubicu ili narko dilericu. Ne sumnjam da bi odlicno odglumila.
avatar
Pet 27 Feb 2015, 11:26kristinkv86
A vezano za ovu fotografiju gore,samo da dodam:"Cispita"("Iskrica"),jeste snimljena 1983.godine,kada je Lusero imala 14 godina(rodjena je 29.avgusta 1969.godine).
Sponsored content
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu