Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448
21022015
Borba među televizijama između Prve i Pinka. 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Share this post on:reddit

Komentari

Lazar_
Sub 21 Feb 2015, 21:23Lazar_
Mislim da će Pink pobediti sa serijama "Zehra", "Sulejman Veličanstveni" i "Dila", dok će Prva sigurno imati veću gledanost u 15h od Pinka i možda prvih 30 min. kad emituju seriju "Odbačena", mada mislim da će pre repriza iste pobediti "Nevestu sa ožiljkom" happy
Ordinary girl
Ned 22 Feb 2015, 09:36Ordinary girl
Prva
avatar
Ned 22 Feb 2015, 10:14Semky16
Meni se ne sviđa program ni od jedne TV, ali ipak mi je nesto bolji program od Prve TV i volio bih da ona pobijedi.
Lilly
Ned 22 Feb 2015, 10:17Lilly
Odbacena pola sata samo  o.O uskoro bi trebao i kraj, znaci sticice nova serija ili ce opet prva menjati termin
Anonymous
Ned 22 Feb 2015, 11:13Gost
Prva, naravno. Ove na Pinku su užasne.
Lazar_
Ned 22 Feb 2015, 11:28Lazar_
Ja ću sigurno gledati "Zehru", "Dilu" i možda "Milost", mada za nju nisam siguran jer sam već počeo na net-u da je gledam. Ove ostale sigurno neću gledati happy
avatar
Ned 22 Feb 2015, 13:07Maja
LazarMislim da će Pink pobediti sa serijama "Zehra", "Sulejman Veličanstveni" i "Dila", dok će Prva sigurno imati veću gledanost u 15h od Pinka i možda prvih 30 min. kad emituju seriju "Odbačena", mada mislim da će pre repriza iste pobediti "Nevestu sa ožiljkom" happy

Slazem se.


Gledacu Prvu-serije koje vec gledam i (mozda) Milost reprizu,a na Pinku samo Sulejmana i mozda u pocetku Dilu,a Porodicne veze necu gledati dalje.
avatar
Pon 23 Feb 2015, 12:33kristinkv86
Ja se dvoumim izmedju "Kud puklo da puklo" i "Dile". happy
Sponsored content
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu