Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086
15022015
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kako saznajemo na programskoj šemi televizije Pink uskoro bi se trebalo naći dve Telemundove telenovele "Fatalna ljubav" (Reina de Corazones) i "Varalica" (La Impostora). Naime, jedna devojka je na njihovoj zvaničnoj facebook stranici postavila pitanje kada počinju pomenute telenovele, na šta su oni odgovorili "uskoro".

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kliknite [You must be registered and logged in to see this link.]

Da li ćete pratiti ove telenovele?

[You must be registered and logged in to see this link.]
Share this post on:reddit

Komentari

avatar
Ma ko koga tu laze? To ce uskoro mozda bit 2016 ili 2017. godine kez, a i ako pocne poslije sedmicu-dvije ce ih prebacit u jutarnji ili nocni termin  xD
Lazar_
Ne bi me čudilo da ih puste 23. februara haha kez
avatar
Haha, i to je moguce. S obzirom da u posljednje vrijeme prikazuju seriju po 7 dana i ukinu je kez
avatar
Lazar ::Ne bi me čudilo da ih puste 23. februara haha kez

Super je ova novost! kez
Slazem se.
Lilly
Lazar ::Ne bi me čudilo da ih puste 23. februara haha kez
xD  upravo
Lazar_
Samo ne znam u kojim terminima bi ih pustili pošto su im svi zauzeti.
avatar
Zato ja mislim da nema bar jos neko vrijeme nista od toga. Oni to samo pisu da smire narod. Isto su poceli raditi na Domi pa su latino serije prebacili ujutro, svijet im samo pise, oni nista ne odgovaraju.  I ako je puste, brzo ce je ukinut, jer penzici drze gledanost tv-a, zato ce turske i indijske uvijek biti gledanije, latino i americke puno slabije prolaze u Srbiji vec duze vrijeme, a sada evo i u Hrvatskoj. Na Doma Tv su bar u popodnevnom terminu stavili americke krimi serije, a Pink nas i dalje samo bombarduje indijskim i turskim serijama.
avatar
Tako je bilo i pre par meseci i nista,nikako da puste.Videcemo,mada ne verujem ni ja sad,da ce ubrzo.
Lazar_
Za "Varalicu" i ja ne verujem, ali "Fatalnu ljubav" su najavljivali za februar tako da još uvek se nadam da će je pustiti do kraja februara happy
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu