Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448
11022015
7 dana do premijere televisine telenovele Que te perdone Dios na programu Canal de las Estrellas!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Share this post on:reddit

Komentari

Lazar_
Kako je loše prošla na Univisionu, ovde će verovatno još gore.
avatar
Sigurno ce biti tako. Isto kao sto se desilo sa RDC. Prvo su je pustili na Gala Tv i zato je imala jako slabu gledanost na Telemundu i skratili su je.
avatar
Sre 11 Feb 2015, 22:16kristinkv86
Ne mora da znaci,mislim da meksicke telenovele u maticnoj zemlji solidno prolaze.Ja svakako necu gledati ovo,iz razloga koje sam vec navela.
avatar
Necu je ni ja gledati. Nije mi nesto radnja,a i ne volim ni Zuriu Vegu ni Marka Tachera.
Lazar_
kristinkv86 ::Ne mora da znaci,mislim da meksicke telenovele u maticnoj zemlji solidno prolaze.Ja svakako necu gledati ovo,iz razloga koje sam vec navela.
Ova je serija previše dosadna za njihov ukus, bar ja tako mislim. Pogledao sam 11 epizoda, bukvalno se ništa ne dešava, planiram da odustanem skroz ili da gledam samo one scene koje su mi zanimljive happy
avatar
Sve mi se Televisine serije u posljednje vrijeme cine predosadne. Nijedna me njihova serija vise ne privlaci da je gledam. Posljednju sam pogledao AV i otad vise ne gledam njihove serije. Sve sami remakeovi sad:(
Lazar_
Ne samo Televisine, već i Telemundove. Ponekad me i ne čudi što nema kod nas meksičkih serija, sve koje su zanimljive su već bile i to su one starije.
avatar
Slazem se. Zato trenutno gledam samo Argosovu LTDD i odlicna mi je. Ne planiram trenutno nista gledati od Televise i Telemunda u skorije vrijeme
avatar
Sre 11 Feb 2015, 22:59kristinkv86
Ja bih htela "Amores con trampa",ali,izgleda da cu,kad sad krajem februara zavrsim sa "Corona de lagrimas",ostati samo na "Porque el amor manda".
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu