Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
09012015
[You must be registered and logged in to see this image.]

Najomiljeniji turski brka Burak Ozčivit (24.12. napunio 30), Sulejmanov Bali-beg, i njegova dve godine mlađa ljuba Fahrije Evdžen (Nedžla iz „Kad lišće pada“), pokušavaju na sve načine da skriju romansu od očiju javnosti. Nedavno su, saznavši da ih ispred bioskopa čeka horda paparaca, s premijere zbrisali požarnim stepenicama!
Upućeni tvrde da glumac insistira da se s lepom Fahrije sastaje u tajnosti i da o ljubavi ne govore za medije, poučen lošim iskustvom s bivšom verenicom Džejlan Čapom. Jer, pošto se saznalo da ga je ova prevarila, Burak je nedeljama bio „poslastica“ tabloida. Otad ništa ne prepušta slučaju.
Nedavno je i sam priznao da je opsednut kontrolom, kako u poslu, tako i privatno:
- Želja da sve konce držim u rukama dovodi me do ludila. Nadam se da će me neko izlečiti - rekao je Ozčivit, koji se s Fahrije upoznao na snimanju serije „Carić“. Odmah po njenom okončanju, par je letos snimao i film u Bodrumu, čija se premijera očekuje krajem januara.
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu