Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
25102014
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nedavno su se u medijima pojavile glasine da se tokom snimanja telenovele “La Gata” Majte Peroni zbližila sa svojim kolegom Danijelom Arenasom. Međutim, glumica je gostujući u jednoj emisiji negirala da su njih dvoje nešto više od prijatelja.
“Zašto se uvek pojave takve glasine? On je osoba koja ja mnogo poštujem, veliki je džentlmen, divan kolega i predivno ljudsko biće. Mnogo ga volim, on je sjajan prijatelj”, rekla je ona i dodala:
“Mi se sjajno slažemo, i to je znatno olakšalo sate koje smo provodili na snimanju.”
Majte je u emisiji i govorila o borbi svoje majke sa rakom dojke.
“Govorim iz svog iskustva kao ćerke i iz iskustva svoje porodice, znam koliko je teško i pomisliti da izgubite osobu koju volite. Ali, veoma je važno da osoba kojoj je dijagnostikovana ta bolest ima veru u život i ljubav i želju da nastavi dalje i nadu u oporavak”, kazala je ona.
Što se tiče njenih budućih planova, Majte kaže:
“Naredne godine posvetiću se muzici i koncertima. Predstaviću svoj četvrti singl ‘Todo lo que Soy’, duet sa Aleksom Ubagom. Snimaćemo i spot, ima dosta toga da se uradi.”
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu