Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Mali Budo (2014) Empty Mali Budo (2014)

Sre 08 Okt 2014, 22:58
[You must be registered and logged in to see this image.]

Mali Budo je srpski igrani film iz [You must be registered and logged in to see this link.]. godine, debitantsko [You must be registered and logged in to see this link.] ostvarenje [You must be registered and logged in to see this link.], koji je zajedno sa [You must be registered and logged in to see this link.] napisao i scenario. Film je prvobitno zamišljen kao kratkometražno ostvarenje, ali kada je snimanje počelo, autorska ekipa, prezadovoljna snimljenim materijalom, odlučila je da film preraste u dugometražni igrani film.
Film je u [You must be registered and logged in to see this link.] premijerno prikazan [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]. na filmskom festivalu [You must be registered and logged in to see this link.] na Mokroj Gori, u okviru programa Novi autori, dok će bioskopska premijera biti [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]. godine.

Radnja
Drago je podgorički hirurg, koji prilikom operacije pravi veliku grešku i ubija sina jedinca gradskog moćnika. Da bi svog sina jedinca Buda zaštitio od krvne osvete Drago ga šalje u Srbiju, kod prijatelja iz studentskih dana. Budo ovo shvata kao sjajnu priliku da se upozna sa noćnim životom Beograda, grada koji nikada ne spava. Obilazi barove i luta kroz vrelu noć u potrazi za ženama i drugim oblicima zabave, potpuno nesvestan da njegovi zaštitnici ne nameravaju da ispune svoja obećanja.


[You must be registered and logged in to see this link.]Budo
[You must be registered and logged in to see this link.]Mišo
[You must be registered and logged in to see this link.]Krsto
[You must be registered and logged in to see this link.]Božo
[You must be registered and logged in to see this link.]Drago
[You must be registered and logged in to see this link.]Mala Sandra
[You must be registered and logged in to see this link.]Stela
[You must be registered and logged in to see this link.]Pero
[You must be registered and logged in to see this link.]Brajan
[You must be registered and logged in to see this link.]Vuksan
[You must be registered and logged in to see this link.]Mirko
[You must be registered and logged in to see this link.]Doktor Perović
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Mali Budo (2014) Empty Re: Mali Budo (2014)

Pon 03 Nov 2014, 10:43
Ja planiram vec mesec dana da odem sa drustvom da pogledamo u bioskop i nikako da se dogovorimo. Cula sam da je dobar.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Mali Budo (2014) Empty Re: Mali Budo (2014)

Sre 05 Nov 2014, 20:23
Lilly ::Ja planiram vec mesec dana da odem sa drustvom da pogledamo u bioskop i nikako da se dogovorimo. Cula sam da je dobar.
I ja isto. Čula sam da je jako smešan. Premijerno će biti prikazan na Prvoj, samo ne znam kada.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Mali Budo (2014) Empty Re: Mali Budo (2014)

Ned 16 Nov 2014, 13:28
U mom gradu je bila premijera i repriza premijere jer je dosta njih bilo zainteresovano za ovaj film, ali ja nisam išao da ga gledam. Čekam da objave na net-u ceo film. Inače, neki mi kažu da je mnogo dobar, neki nisu oduševljeni, tako da ne znam šta da očekujem happy
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Mali Budo (2014) Empty Re: Mali Budo (2014)

Ned 16 Nov 2014, 14:54
Sta znam, ja cak nisam ni odusevljena domacim filmovima. Svi su mi na isti fazon, jedino volim one komedije iz 1980ih godina.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Mali Budo (2014) Empty Re: Mali Budo (2014)

Ned 16 Nov 2014, 15:19
Ni ja nisam oduševljen domaćim filmovima, retko koji da mi se dopada happy
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Mali Budo (2014) Empty Re: Mali Budo (2014)

Pon 17 Nov 2014, 21:15
Lazar ::Ni ja nisam oduševljen domaćim filmovima, retko koji da mi se dopada happy
Takođe kez
Sponsored content

Mali Budo (2014) Empty Re: Mali Budo (2014)

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu