Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žene sa Dedinja

+3
Ordinary girl
saricica
Miljana
7 posters
Ići dole
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Žene sa Dedinja - Page 3 Empty Re: Žene sa Dedinja

Čet 08 Jan 2015, 17:18
Hahahahaha ja sam drugačije protumačio, nisam video da nema tačka kod broja 5  lol! lol!
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Žene sa Dedinja - Page 3 Empty Re: Žene sa Dedinja

Čet 08 Jan 2015, 17:25
kez

Serija je malo osveženje, nismo imali seriju ovog tipa do sada.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Žene sa Dedinja - Page 3 Empty Re: Žene sa Dedinja

Čet 08 Jan 2015, 19:35
Slažem se. Po meni, ova serija i "Urgentni centar" su trenutno najbolje domaće serije koje pustaju happy
Anonymous
Gost
Gost

Žene sa Dedinja - Page 3 Empty Re: Žene sa Dedinja

Sub 17 Jan 2015, 19:54
Žene sa Dedinja 3. sezona - 7. epizoda

Klara dolazi u Čarninu kuću. Traži od Zorke da joj vrati 1000 evra koje joj je dala zbog ucene. Alisa dovodi ženu koja se bavi magijom da pregleda Čarninu kuću. Ona savetuje Čarnu da promeni kućnu pomoćnicu, što ona kasnije i predlaže Martinu. Klara posećuje grob svog pokojnog muža. Čarna na Fejsbuku pronalazi svog prvog dečka. Odlučuje da ga poseti.
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Žene sa Dedinja - Page 3 Empty Re: Žene sa Dedinja

Ned 18 Jan 2015, 09:19
Promo:
Anonymous
Gost
Gost

Žene sa Dedinja - Page 3 Empty Re: Žene sa Dedinja

Sub 24 Jan 2015, 17:00
Žene sa Dedinja 3. sezona - 8. epizoda

Alisa odlučuje da se bavi humanitarnim radom. Posećuje romsko naselje. U naselju upoznaje dečka koji joj se svidi, i obeća mu da će ga naučiti da govori engleski. Čarna predlaže Martinu da kupe old- tajmera. Njemu se ta ideja ne dopada. Zorka pretura po Čarrninim stvarima gde pronalazi rezultat DNK testa. Nailazi Gina koja je optužuje da joj je ukrala novac. Dolazi do svadje izmedju Gine i Zorke. Gina pada niz stepenice. Hitna pomoć konstatuje Gininu smrt. Ivan predlaže Valeriji da se ponovo venčaju.
Anonymous
Gost
Gost

Žene sa Dedinja - Page 3 Empty Re: Žene sa Dedinja

Ned 01 Feb 2015, 11:10
Žene sa Dedinja 3. sezona - 9. epizoda

Čarna, Klara, Valerija i Alisa odlaze na Zlatibor na odmor. Filip ne prestaje da misli na Čarnu. Dolazi u njenu kuću. Klara saznaje da je vlasnik hotela u kom su odsele njen bivši dečko Saša. Alisi se dopadne instruktor jahanja. Valerija saopštava Ivanu da je trudna.
Anonymous
Gost
Gost

Žene sa Dedinja - Page 3 Empty Re: Žene sa Dedinja

Pet 06 Feb 2015, 14:46
Žene sa Dedinja - 3. sezona - 10. epizoda

Čarna izbacuje Zorku iz kuće. Daje Martinu rezultat DNK, a Tolji javlja da je Relja njegovo dete. Alisa razgovara sa Toljom o Relji. Ivan i Valerija potpisuju predbračni ugovor. Na njihov dan venčanja, Zorka dolazi u Čarninu i Martinovu kuću. Novu kućnu pomocnicu baca na pod, uzima Relju, njegov pasos i odlazi.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Žene sa Dedinja - Page 3 Empty Re: Žene sa Dedinja

Uto 10 Feb 2015, 22:16
Cela poslednja epizoda mi izgleda kao da je rađena na brzinu. Očekivao sam bolji kraj.
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Žene sa Dedinja - Page 3 Empty Re: Žene sa Dedinja

Sub 13 Avg 2016, 22:40
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Žene sa Dedinja - Page 3 Empty Re: Žene sa Dedinja

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu