Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639
26082014
[You must be registered and logged in to see this image.]
Za razliku od mnogih poznatih, među kojima su Haime Kamil, Talija i Glorija Trevi, glumica Kamila Sodi odbila je ledeni izazov.
Ona nije podržala kampanju za borbu protiv ASL, jer je, kako je napisala odlučila da svoje donacije usmeri deci svoje zemlje. “Drago mi je što je ‘ledenim izazovom’ sakupljeno toliko novca, ali ja ću prvo pomoći svojoj zemljii njenoj deci”, napisala je Kamila uz emotivnu fotografiju.
Uz to, ona je predložila kojim institucijama za pomoć deci uplatiti novac.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Izvor: TV NOVELE
Share this post on:reddit

Komentari

Lilly
Uto 26 Avg 2014, 10:36Lilly
Svaka cast. happy
Azor Ahai
Uto 26 Avg 2014, 10:40Azor Ahai
Bravo.
Silvija
Uto 26 Avg 2014, 11:12Silvija
tako i treba!
Lazar_
Uto 26 Avg 2014, 11:14Lazar_
Bravo! Ja ne znam sta uopste ljudi pomazu time sto se poliju kofom ledene vode, bolje je da umesto toga ukoliko su u dobroj finansijskoj situaciji doniraju novac ili bar daju krv za osobe obolele od ASL happy
Ordinary girl
Uto 26 Avg 2014, 11:48Ordinary girl
Silvija ::tako i treba!
Anonymous
Svaka čast

Lazar ::Bravo! Ja ne znam sta uopste ljudi pomazu time sto se poliju kofom ledene vode, bolje je da umesto toga ukoliko su u dobroj finansijskoj situaciji doniraju novac ili bar daju krv za osobe obolele od ASL happy
Valjda prvo doniraju novac za pronalaženje leka, pa se poliju vodom. Samo ne znam kome taj novac uopšte ide...
Lazar_
Uto 26 Avg 2014, 13:12Lazar_
Misliš da iz Srbije doniraju novac? Početna strana na fb-u mi je puna snimaka mojih prijatelja gde se polivaju vodom, a naravno to više rade da bi se zezali, a ne zato što su humani. Sad sam se setio da su juče na Prvoj javili da u Srbiji još nije sakupljen ni dinar za ovu akciju. Žalosno.
Lilly
Uto 26 Avg 2014, 13:33Lilly
Jel ste gledali Cedu Jovanovica kako se poliva happy
Lazar_
Uto 26 Avg 2014, 13:53Lazar_
Ja sam nešto malo, nisam ceo snimak pogledao happy Zašto?
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu