Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
avatar
Biljana88
Pogledao/la si prvu telenovelu
Pogledao/la si prvu telenovelu
Postovi : 159
$ : 165

Kuzey Güney/Sever Jug - Page 2 Empty Re: Kuzey Güney/Sever Jug

Pet 22 Avg 2014, 16:10
Lilly da, ume nekad smara. Sta znam, meni se najvise u seriji svidela uloga Kuzeja, koju igra Kivanc Tatlitug, njegove zrtve, spreman je da se bori za druge, ali ne i za sebe, pogotovu oni segmenti kada je mali, pomaze bratu, koji ga kasnije bukvalno ponizava, a on zbog njega i u zatvor otisao, odrekao se devojke koju voli,...
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Kuzey Güney/Sever Jug - Page 2 Empty Re: Kuzey Güney/Sever Jug

Pet 22 Avg 2014, 18:58
E mene bas takve uloge smaraju, ali mislim da je to i zbog Kivanca koji me nervira i koji je u polovini turskih serija glavni glumac. kez
avatar
Biljana88
Pogledao/la si prvu telenovelu
Pogledao/la si prvu telenovelu
Postovi : 159
$ : 165

Kuzey Güney/Sever Jug - Page 2 Empty Re: Kuzey Güney/Sever Jug

Pet 22 Avg 2014, 23:35
Da, u pravi si, glumi u dosta serija, ali ih ja stvarno ne pratim kao latinoamericke, pa mi je tamo William Levy dosadio, svaka serija na Pink-u on glumi  happy . Verovatno sto ih ne gledam toliko pa mi je ova serije zaokpula paznju, toliko pozitivnog misljenja i divljenja.
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Kuzey Güney/Sever Jug - Page 2 Empty Re: Kuzey Güney/Sever Jug

Sub 23 Avg 2014, 11:17
E slazem se sa tobom oko Levija. U Turskoj je Kivanc ustvari Levi, tako da mi to dodje na isto. happy Ova serija je podnosljiva za gledanje, ali mislim da postoje mnogo bolje turske serije. happy
avatar
Biljana88
Pogledao/la si prvu telenovelu
Pogledao/la si prvu telenovelu
Postovi : 159
$ : 165

Kuzey Güney/Sever Jug - Page 2 Empty Re: Kuzey Güney/Sever Jug

Ned 24 Avg 2014, 11:54
Ha ha ha  happy . Sigurna sam da ima i drugih, ali ih ja ne pratim toliko koliko latinoamericke, koje i bez prevoda gledam.
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Kuzey Güney/Sever Jug - Page 2 Empty Re: Kuzey Güney/Sever Jug

Ned 24 Avg 2014, 12:18
I ja bih gledala kad bi znala spanski jezik. kez  Znam ponesto ali ne dovoljno da mogu da gledam bez prevoda. 
E da, da pitam jel se ova serija prikazivala do kraja? Posto pink cesto prekida serije zbog slabe gledanost. happy
avatar
Biljana88
Pogledao/la si prvu telenovelu
Pogledao/la si prvu telenovelu
Postovi : 159
$ : 165

Kuzey Güney/Sever Jug - Page 2 Empty Re: Kuzey Güney/Sever Jug

Ned 24 Avg 2014, 15:40
Pa ja sam pocela da gledam neku latinoamericku seriju, ali je dugo nisu postavljali da se gleda s prevodm, pa od tada ih tako gledam, pogotovu one serije od ranije koje se bas tesko nalaze. Cak razmisljam i za ovu seriju novu na Prvoj, ustvari obe da ih nadjem i gledam. Ovako jedna dnevno ne mogu da docekam do sutra i da se pitam sta ce se dalje desiti  kez .

Elem, da se vratim na tursku seriju Kuzey Guney, znam da se dva puta iz pocetka prikazivala na PINK-u, ali je trajala 30ak min, tj. 15 min reklame, a 15 min serije. Posle sam videla da se prikazivala na PINK PLUS-u, ali ne znam da li je zavrsena, tj. da li su nastavljali. Verovatno da nisu, jer s PINK PLUS-ovog kanala ima da se nadje par epizoda online, ali nemaju sve epizode. Znam da je hrvatska TV prikazivala prvu sezonu i da posle nisu nastavili sa drugom. Vdim po komentarima da zele seriju da nastave, ali kada ce i da li ce ne znam.
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Kuzey Güney/Sever Jug - Page 2 Empty Re: Kuzey Güney/Sever Jug

Pon 25 Avg 2014, 12:05
Nisi jedina koja gleda latino serije bez prevoda, ima ih ovde na forumu koji isto to rade. kez 

E to mi je glupo sto se tice pinka, em sto seku epizode, em sto daju po 15 minuta, to rade sa polovinom serija koje prikazuju. Najgori je bio pokusaj sinhronizacije turske serije Polje lala. Hteli su da povecaju rejting au stvari su se obrukali i to onako dobro.  haha to mi je hit bio lol!
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Kuzey Güney/Sever Jug - Page 2 Empty Re: Kuzey Güney/Sever Jug

Pon 25 Avg 2014, 12:09
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Biljana88
Pogledao/la si prvu telenovelu
Pogledao/la si prvu telenovelu
Postovi : 159
$ : 165

Kuzey Güney/Sever Jug - Page 2 Empty Re: Kuzey Güney/Sever Jug

Pon 25 Avg 2014, 15:16
Znam za tu seriju cula sam, ali je nisam gledala. Ta serija izgleda da nije zavrsena, valjda ima jos jedna sezona ili je ona prikazivana, nisam sigurna. Dok sam isla u Osnovnu i Srednju skolu ja sam samo PINK gledala happy , dosta im je tada bio bolji sadrzaj i serije su bile bolje. Pratila sam i seriju Trijumf ljubavi, pocne serija i odmah udri po reklamama, koje traju 10 ak min i onda se serija zavrsi a nisi nista ni video, dosta menjaju termine emitovanja serija. Ta TV je za mene sada sramota, izvinjavam se onima kojima je ona super.
Kad sam pocela ovu seriju Sever i jug, bila je nedelje popodne kompletna prva, a mozda i polovina druge epizode ja sam pomislila SUPER, nedeljom cu moci gledati, ali nista od toga. Posle su sa 16h tu seriju prebacili na posle ponoc i to ako bude, zbog soa veka Farme ili je Velikog brata i ja drzim oci otvorene zbog serije i cekam je i na kraju ne bude. Tada sam videla da ima nesto na netu, ali steta sto i turski ne znam da i ih pratim kao latinoamericke.

P. S. Kako postavljas ove slike  happy?
Sponsored content

Kuzey Güney/Sever Jug - Page 2 Empty Re: Kuzey Güney/Sever Jug

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu