Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

El Tiempo Entre Costuras Empty El Tiempo Entre Costuras

Ned 17 Avg 2014, 19:46
[You must be registered and logged in to see this image.]

Sira Kiroga je mlada krojačica koja napušta Madrid i odlazi u Tanger, svetski, egzotičan i vrlo živahan grad, zbog ljubavi prema čoveku kojeg jedva da i poznaje, nekoliko meseci pre izbijanja Španskog građanskog rata, 1936. godine. Ubrzo potom, izdaja i sudbina će je odvesti u Tetuan, tadašnje sedište španskog protektorata u Maroku, gde će preko svoje prijateljice, Rosalinde Foks, biti uvučena u špijunsku mrežu...

"Vreme između šivenja" je adaptacija istoimenog apsolutnog bestselera Marije Duenjas. To je strastvena avantura u kojoj se visoka moda, glamur velikih hotela, političke zavere i misije tajnih službi prepliću sa odanošću prema voljenim osobama i nezaustavljivom snagom ljubavi.

Godine emitovanja: 2013-2014.
Broj epizoda: 11
Televizija: Antena 3
Produkcija: Boomerang TV
Glumci: Adriana Ugarte, Hannah New, Peter Vives, Tristán Ulloa, Raúl Arévalo, Carlos Santos, Francesc Garrido, Mari Carmen Sánchez, Alba Flores, David Venancio Muro, Filipe Duarte, Elena Irureta, Ben Temple, Elvira Mínguez
_carolina
_carolina
Pratiš snimanje telenovela
Pratiš snimanje telenovela
Postovi : 664
$ : 764

El Tiempo Entre Costuras Empty Re: El Tiempo Entre Costuras

Pon 25 Avg 2014, 14:34
Nisam je gledala, ali hoću ako je prevedu. Za početak ću knjigu da pročitam koju sam kupila pre mesec dana happy
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

El Tiempo Entre Costuras Empty Re: El Tiempo Entre Costuras

Pon 25 Avg 2014, 14:35
Nisam ni ja gledao happy
_carolina
_carolina
Pratiš snimanje telenovela
Pratiš snimanje telenovela
Postovi : 664
$ : 764

El Tiempo Entre Costuras Empty Re: El Tiempo Entre Costuras

Pon 25 Avg 2014, 14:40
Ali kažu da je dobra serija, ti možeš da gledaš ako razumeš..ja ću da čekam prevod, ako ga ikad i dočekam kez
Sponsored content

El Tiempo Entre Costuras Empty Re: El Tiempo Entre Costuras

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu