Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Luna, el Misterio de Calenda/Misterija Kalende Empty Luna, el Misterio de Calenda/Misterija Kalende

Ned 17 Avg 2014, 19:23
[You must be registered and logged in to see this image.]

Misterija Kalende
Subotom u 18.45h na kanalu AXN


Sara se seli u gradić Kalendu, u koji zajedno sa svojom ćerkom adolescentkinjom Leire pokušava da obnovi svoj porodični život. Jedan zapanjujući događaj koji će ubrzo uslediti uveriće Saru da Kalenda nije tako mirno mesto kako se to na prvi pogled činilo. Otkriće da mnogi njeni stanovnici nalaze objašnjenja za stvarne zastrašujuće događaje u starim legendama i pričama.



Nakon svog dolaska, Sara ponovo pronalazi svog supruga Davida, kapetana civilne garde, koji odlučuje da nadoknadi izgubljene godine služeći svojoj profesiji u dalekim i opasnim misijama. Dok je njena kći Leire buntovna i impulsivna tinejdžerka koju roditelji, da bi joj dali novu šansu, primoravaju da u gradu ostavi sve do čega joj je bilo stalo: prijatelje kuću, časove plesa. U novom okruženju će otkriti Joela, misterioznog i tihog momka, koji će je privući od prvog trenutka.
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

Luna, el Misterio de Calenda/Misterija Kalende Empty Re: Luna, el Misterio de Calenda/Misterija Kalende

Ned 17 Avg 2014, 19:33
Koliko dugo se prikazuje na AXN-u? Deluje mi zanimljivo.
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Luna, el Misterio de Calenda/Misterija Kalende Empty Re: Luna, el Misterio de Calenda/Misterija Kalende

Ned 17 Avg 2014, 19:42
Dobra je priča, planiram da pogledam.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Luna, el Misterio de Calenda/Misterija Kalende Empty Re: Luna, el Misterio de Calenda/Misterija Kalende

Ned 17 Avg 2014, 19:46
MISA ::Dobra je priča, planiram da pogledam.

Isto.
_carolina
_carolina
Pratiš snimanje telenovela
Pratiš snimanje telenovela
Postovi : 664
$ : 764

Luna, el Misterio de Calenda/Misterija Kalende Empty Re: Luna, el Misterio de Calenda/Misterija Kalende

Pon 25 Avg 2014, 14:30
Obožavam..pogledala sam sve epizode, baš mi nedostaje. Sviđa mi se puno, uzbudljiva je i mistična. Omiljeni likovi su mi Sara, Raul, Leire, Joel, Vera, Riki, Pablo i Naćo *___*
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Luna, el Misterio de Calenda/Misterija Kalende Empty Re: Luna, el Misterio de Calenda/Misterija Kalende

Pon 25 Avg 2014, 14:37
Cuo sam da je ova serija mnogo dobra i imam program AXN, ali uvek zaboravim da je pogledam.
avatar
Semky16
Redovno čitaš latino novosti
Redovno čitaš latino novosti
Postovi : 365
$ : 385

Luna, el Misterio de Calenda/Misterija Kalende Empty Re: Luna, el Misterio de Calenda/Misterija Kalende

Pon 30 Mar 2015, 10:47
Gledao sam ovu seriju i dobra je. imate na tabanu i balkanje sve epizode s prevodom.
Sponsored content

Luna, el Misterio de Calenda/Misterija Kalende Empty Re: Luna, el Misterio de Calenda/Misterija Kalende

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu