Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Lazos de amor/Ljubavne veze Empty Lazos de amor/Ljubavne veze

Ned 17 Avg 2014, 11:02
[You must be registered and logged in to see this image.]
SINOPSIS:
Marija Gvadalupe, Marija Paola i Marija Fernanda izgledom su identične trojke koje imaju potpuno različiti karakter.
Njihovi roditelji nastradali su u saobraćajnoj nesreći kada su devojčice bile male. Verovalo se da je tada nastradala i Marija Gvadalupe, a u stvari je samo izgubila pamćenje. Nju je pronašla i othranila Ana, koja je patila zbog gubitka svoje majke, pa je o Mariji brinula kao da je njena kćerka, krijući pravi identitet devojčice.
Marija Fernanda je u nesreći izgubila vid, ali je izrasla u dobru i lepu devojku koja želi da upozna svoju izgubljenu sestru. Marija Paola je potpuno drugačija – hirovita i egoista. Želi uvek da bude u centru pažnje, posebno svoje bake Mersedes i rođaka Eduarda, koji je čuvao devojčice.
Marija Gvadalupe dolazi u Meksiko Siti i upoznaje Nikolasa. Iako se Ana nadala da se istina o tome ko je zaista Marija Gvadalupe neće nikada saznati, Nikolasova baka je otkriva...
ULOGE:
Lusero - Marija Gvadalupe/Marija Fernanda/Marija Paula
Luis Hose Santander - Nikolas
Marga Lopez - Mersedes
Luis Bajardo - Edmundo
Mati Huitron - Ana
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Lazos de amor/Ljubavne veze Empty Re: Lazos de amor/Ljubavne veze

Ned 17 Avg 2014, 11:03
Zanimljivosti
Lazos De Amor ( Ljubavne veze), u produkciji Carle Estrade, bila je prva telenovela koja je snimljena uz pomoć tada najmodernije tehnike, što je omogućilo da tri sestre blizanke, koje se često pojavljuju u istom kadru, odglumi ista glumica. Ono što je posebno zaintrigiralo publiku je neobičan kraj, u kojem se gledateljevoj mašti prepušta da protumači koja je od sestara na kraju preživela konačni obračun. 
***
Na snimanju telenovele "Lazos de amor" u kojoj se proslavila trostrukom ulogom, Lucero je zapocela vezu sa svojim sadasnjim suprugom, pevacem Manuelom Mijaresom, koji je u istoj telenoveli tumacio samog sebe. 
avatar
Semky16
Redovno čitaš latino novosti
Redovno čitaš latino novosti
Postovi : 365
$ : 385

Lazos de amor/Ljubavne veze Empty Re: Lazos de amor/Ljubavne veze

Ned 01 Feb 2015, 23:21
Gledao sam prije 2 godine ovu seriju i ok mi je. Kraj je bio odlican i ja bih volio da je zla Maria Paula prezivila, najjaca mi je bila u seriji. happy
Sponsored content

Lazos de amor/Ljubavne veze Empty Re: Lazos de amor/Ljubavne veze

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu