Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Nataša Bekvalac Empty Nataša Bekvalac

Uto 12 Avg 2014, 20:32
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nataša Bekvalac ([You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]) je [You must be registered and logged in to see this link.] pop pevačica.


Prvi album, [You must be registered and logged in to see this link.], snimila je [You must be registered and logged in to see this link.]. Godine [You must be registered and logged in to see this link.]. objavljuje album [You must be registered and logged in to see this link.] sa kog je najpoznatija pesma bila Mali signali, a[You must be registered and logged in to see this link.]. je izašao i album [You must be registered and logged in to see this link.].
U decembru 2007. se posle duže pauze vratila na scenu kada je u Grand šou promovisala novu pesmu Dobro moje. U novembru [You must be registered and logged in to see this link.]. je objavila [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]. U novembru 2010. objavila je album, [You must be registered and logged in to see this link.].


Godine [You must be registered and logged in to see this link.]. udala se za vaterpolistu [You must be registered and logged in to see this link.] sa kojim je dobila kćerku Hanu u martu [You must be registered and logged in to see this link.]. Uz veliku medijsku buru, koju su i dnevna i žuta štampa više meseci pomno pratile, razveli su se 2011.


Poznato je da se zabavljala sa biznismenom Miodragom Kostićem Koletom, rukometašem Ljubom Jovanovićem, manekenom Vladimirom Vuksanovićem, a povezivali su je i sa albanskim biznismenom Ćazimom Osmanijem.
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Nataša Bekvalac Empty Re: Nataša Bekvalac

Uto 19 Jul 2016, 00:04
KAO I SVAKA DRUGA ŽENA Nataša: Dobra šminka krije sve moje mane


[You must be registered and logged in to see this image.]


Nataša Bekvalac ovih dana sija punim sjajem. Objavila je i promovisala novi album, ima nastupe po Crnoj Gori, zadovoljna je i srećna urađenim poslom i sada uživa družeći se sa svojom publikom.
Seksi pevačica je ponovo na društvenim mrežama, ali i na nastupima okružena fanovima koji je obasipaju komplimentima na račun izgleda.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Pevačica pak kaže da, iako voli da kao i svaka žena prima komplimente, ponekad misli da javne ličnosti poput nje duguju fanovima „malo objašnjenje“.
- Mene, kao i većinu javnih ličnosti, ljudi uglavnom viđaju na fotografijama i na televiziji. Svaka fotografija i televizijsko pojavljivanje iziskuje velike pripreme i uvek se trudimo da se predstavimo u najboljem svetlu. Ja imam mane kao i svaka normalna osoba, ali se potrudim da ih prikrijem, a da ono što je dobro istaknem u prvi plan. Uz tim koji imam, i svaka druga devojka izgledala bi lepo kao ja ili čak lepše od mene - kaže Nataša za „Blic“.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ipak, kaže, pored dobre genetike i dobre šminke, za dobar izgled je potreban i trud.
- Istina je da je za dobar i negovan izgled neophodna i svakodnevna nega, izbalansirana ishrana, fizička aktivnost i što manje stresa.
[You must be registered and logged in to see this image.]
A pored onih koji su joj delili komplimente, Nataša se sretala i sa onima koji su tvrdili da je svoj izgled stekla plastičnim operacijama.
- Priče o plastičnim operacijama nisu istinite! Jedina operacija koju sam imala je uvećanje grudi, i to davno, pre 15 godina. I imala sam još jednom korekciju grudi nakon što sam rodila Hanu - rekla je Nataša Bekvalac za „Blic“.
Izvor: blic.rs
Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu