Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Milan Stanković Empty Milan Stanković

Pon 11 Avg 2014, 17:54
[You must be registered and logged in to see this image.]
Milan Stanković ([You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]) je srpski [You must be registered and logged in to see this link.]-[You must be registered and logged in to see this link.] pevač. Široj javnosti postao je poznat nakon nastupa u[You must be registered and logged in to see this link.] 2007. u kome je zahvaljujući glasovima publike stigao do superfinala.[You must be registered and logged in to see this link.] Izabran je za predstavnika Srbije na takmičenju za [You must be registered and logged in to see this link.] sa pesmom [You must be registered and logged in to see this link.] sa 58.428 glasova gledalaca.


Zaštitni znak Milana Stankovića je njegova frizura, jedinstvena na srpskoj estradi.

2009. snimio je album Solo.


Singlovi:
Ovo je Balkan (2010)
Balkaneros (2010)
Perje (2011)
Mama (2012)
Od mene se odvikavaj (2013)
Luda ženo (2014)
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Milan Stanković Empty Re: Milan Stanković

Pon 11 Avg 2014, 17:57
Od mene se odvikavaj i Luda zeno su mu dobre pesme, ostale onako. Inace ranije mi je bio odvratan i sada je, ali malo manje wink
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Milan Stanković Empty Re: Milan Stanković

Pon 11 Avg 2014, 18:00
Meni je on uvek bio ok. Sviđa mi se njegov glas. Perje mi je odlična, a dobre su mi Od mene se odvikavaj i Luda ženo.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Milan Stanković Empty Re: Milan Stanković

Čet 28 Avg 2014, 11:47
BIRA TALENTE DO 15 GODINA: Milan Stanković sudi Pinkovim zvezdicama!



Pevač će pored Jelene Tomašević biti jedan od pet članova žirija u takmičenju koje u septembru kreće na „ružičastoj televiziji“
[You must be registered and logged in to see this image.]
Milan Stanković biraće Pinkove zvezdice u novom šou-programu, koji na „ružičastoj televiziji“ startuje krajem septembra.



Jedan od najomiljenijih pevača mlađe generacije sedeće u žiriju rame uz rame s Jelenom Tomašević u muzičkom takmičenju koje je namenjeno talentovanoj deci do 15 godina starosti.


Najveći projekat



- Sa zadovoljstvom sam prihvatio poziv Pinka. Studio, kao i sam koncept i svrha emisije oduševili su me. Ubeđen sam da će „Pinkove zvezdice“ biti produkcijski najveći, ali i najzdraviji projekat tog tipa. Trudiću se da budem objektivan, ali s obzirom na to da se radi o najmlađim kandidatima, nastojaću da ne budem i surovo realan kako ne bih povredio njihova osećanja. U svakom slučaju, muzički talenat je i nešto što se razvija s godinama, pa ako se neko i ne pokaže u najboljem svetlu, ne znači da je to kraj za njega, naprotiv, oni su tek na početku i osim talenta predstoji im još mnogo rada i truda - rekao je Milan povodom početka novog poglavlja i u njegovoj karijeri.



Do početka emitovanja ovog formata na „ružičastoj televiziji“ biće otkrivena imena još tri člana žirija koja se zasad drže u tajnosti. Gledaocima će biti zanimljivo da vide kako arbitrira mladi Stanković nakon što je i sam proizašao iz sličnog takmičenja. Tada je dokazao svoj kvalitet, ali je bio i jedan od retkih takmičara koji je pokazivao zube žiriju i neretko ulazio u sukob s njima.


Dva spektakla



Šou „Pinkove zvezdice“, koji će voditi Marijana Mićić, biće zasebna emisija koja će favorizovati mlade talente raskošnog glasa, dok sredinom septembra kreće i centralna emisija sezone „Pinkove zvezde“, čiji će domaćin biti Milan Kalinić, a u kojoj će se kao članovi žirija pojaviti velike zvezde poput Cece Ražnatović, Harisa Džinovića, Bore Ðorđevića, Marine Tucaković, a do početka šoua biće otkriven i peti sudija.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Milan Stanković Empty Re: Milan Stanković

Sub 18 Apr 2015, 13:34
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Milan Stanković Empty Re: Milan Stanković

Uto 19 Jul 2016, 22:30
Sponsored content

Milan Stanković Empty Re: Milan Stanković

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu