Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selena Gomez

+4
Lilly
Maja
Lazar_
Ordinary girl
8 posters
Ići dole
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 15 Empty Re: Selena Gomez

Pet 24 Okt 2014, 22:32
“Alex zauvek”: Selena u suzama proslavila sedmogodišnjicu “Wizardsa”!

Selena Gomez beskrajno je zahvalna na prilici koju je dobila u “Wizards of Waverly Place” a koliko je ponosna na svoje Disney dane najbolje je potvrdila proslavivši sedmogodišnjicu početka emitovanja ove serije.
“Wizards” je premijeru imao 12. oktobra 2007. godine a Sel je zato u nedelju objavila fotku je jednog svog fansajta na kojoj su ona, Jake T. Austin i David Henrie. “Danas je naša sedmogodišnjica. Izvinite što sam plakala. Lol. Ponosna sam na svoju ‘Wizards’ porodicu. Tu je sve počelo. Alex zauvek.” Mlade zvezde koje ovoliko vole svoje prve uloge nažalost su vrlo retke a Selena je nedavno čak izrazila želju da se ponovo pretvori u Alex!
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Selena Gomez - Page 15 Empty Re: Selena Gomez

Ned 02 Nov 2014, 14:14
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Selena Gomez - Page 15 Empty Re: Selena Gomez

Sre 26 Nov 2014, 14:55
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 15 Empty Re: Selena Gomez

Uto 09 Dec 2014, 22:33
Neprijatno: Ovako Selena Gomez reaguje kada čuje svoju pesmu u kafiću!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Selena Gomez trenutno se nalazi u svom rodnom Teksasu, ali čak i kada pokušava da bude “inkognito”, ne može da pobegne od svoje muzike.
Naime, slavna pevačica objavila je simpatičan crno-beli video, u kojem je vidimo u jednom lokalnom kafiću, dok se u pozadini čuje njena pesma “Slow Down”. Zanimljivo je da se pored toga čuje i neko kako zviždi uz ovu numeru, verovatno nesvestan da je slavna pevačica samo nekoliko metara udaljena od njega. “Neprijatno”, napisala je Sel.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 15 Empty Re: Selena Gomez

Uto 09 Dec 2014, 22:38
Selena Gomez: Ne možete me uništiti, imam svoje Selenatore!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Selena Gomez kaže kako je često na meti mržnje i da se svaki njen potez često zlonamerno analizira ali u isto vreme ističe da joj njeni Selenatori ulivaju ogromnu snagu.
“Kažem ljudima da ne postoji način da me unište. Meni je u redu to što još uvek ne znam ko sam. Meni je Ok što pokušavam da shvatim šta je dobro a šta nije. Želim da poručim svojim Selenatorima a posebno devojkama da ću nastaviti da koračam ma šta da mi govore”, kaže Sel za Extra. Glumica i pevačica ističe da joj je strašno važno da nikad ne razočara one koji je vole i da će se uvek truditi da svoju slavu koristi za dobro u svetu.

Jako mi je teško ali ne dam im da me pobede. Ja imam svoje Selenatore i želim da budem tu za njih.To je deo mene. Skroz sam u tome.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 15 Empty Re: Selena Gomez

Uto 09 Dec 2014, 22:41
Njoj je bilo lepo: Selena Gomez snimala “Rudderless” sa momkom u kog je bila zaljubljena!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Selena Gomez ovih dana promoviše film “Rudderless” koji zaista željno isčekujemo zajedno sa Selenatorima, a glumica i pevačica priznala je kako je bila strašno zaljubljena u svog kolegu iz ovog ostvarenja!


[You must be registered and logged in to see this image.]



Gostujući u šou Jimmyja Kimmela, Sel je priznala kako je prosto obožavala Billyja Crudupa koji je u filmu “Almost Famous” glumio gitaristu Russella Hammonda. “Stvarno sam bila zaljubljena”, priznaje ona kikoćući se. “Bila sam u ‘Almost Famous’ fazi – nosila sam odeću i frizuru kao u filmu… a onda, saznala sam da ću glumiti s Billyjem. Trebalo mi je minut da se saberem jer sam bila tako zaljubljena u njega!”

Kad ju je voditelj upitao da li je to makar priznala Billyju ona je poručila: “Ne, bože, ne. Pa dobro, sad mu to kažem… Više ne promovišemo zajedno film pa je ok. On je divan momak. Sjajan je. Bilo nam je jako zabavno.”
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 15 Empty Re: Selena Gomez

Uto 09 Dec 2014, 22:42
Selena Gomez: Taylor mi je rekla da se družim sa pogrešnim ljudima!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Selena Gomez nedavno se pojavila u jednoj emisiji gde je promovisala svoj novi film “Rudderless”, i tom prilikom otkrila kakve savete joj daje njena prijateljica Taylor Swift.
Sel je u emisiji govorila o tome kako Taylor želi da se ona preseli kod nje u Njujork. “Ona misli da ću se bolje uklopiti tamo, i to razumem, ali volim svoj dom i neko vreme ću se zadržati ovde”, rekla je pevačica. Kada ju je Sharon Osbourne upitala kakve savete joj Tay daje, ona je odgovorila: “Zapravo je bila kod mene pre neki dan i sedele smo pored vatre, i ja sam govorila o vezama u ovom poslu i mom životu. Ona me je samo pogledala, a ona me podržava, nikad me ni zbog čega ne osuđuje, i rekla mi je: ‘Selena, ako si ti najpametnija osoba u prostoriji, mislim da si u pogrešnoj prostoriji’”, rekla je ona i dodala: “To je zato što ona misli da bi konstantno trebalo da se okružujem, i slažem se sa njom, ljudima koji će me učiniti boljom, koji će me izazvati i koji će ostati uz mene.”
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 15 Empty Re: Selena Gomez

Uto 09 Dec 2014, 22:45
Otkriveno: Evo šta je Taylor savetovala Seleni nakon raskida sa Biebsom!

Nakon poslednjeg raskida sa Justinom Bieberom, Selena Gomez je odmah kontaktirala svoju prijateljicu Taylor Swift, prenose mediji.
Kako piše HollywoodLife, 24-godišnja zvezda savetovala je svojoj prijateljici da je najbolje da se trenutno ni sa kim ne viđa i da neko vreme bude sama. Tay već godinu i po dana nije imala dečka, otkako je raskinula sa Harryjem Stylesom. “Taylor ohrabruje Selenu da pođe njenim putem, čak i ako neće da se preseli u Njujork, ona želi da Sel makar pokuša da godinu dana ne bude ni sa kim u vezi, kako bi upoznala sebe i počela više da ceni sama sebe”, rekao je izvor.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 15 Empty Re: Selena Gomez

Uto 09 Dec 2014, 22:48
Tajna je otkrivena: Novi album Selene Gomez zove se “For You”!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Iako je Selena Gomez tek trebalo zvanično da se oglasi, njena izdavačka kuća Universal Music Group greškom je objavila informacije o njenom novom albumu koji će nositi naziv “For You” (Za tebe).
Kako je objavljeno: “‘For You’ je kolekcija svih hitova iz karijere Selene Gomez uz nekoliko posebno izabranih pesama među kojima su i dve nove, ekskluzivne na ovom albumu.” Ovo je inače poslednji album koji Selenita snima za Universal odnosno Hollywood Records jer će od sledećeg projekta raditi za Interscope Records, gde je sad recimo Miley Cyrus. Za očekivati je da glumica i pevačica uskoro obrati Selenatorima i potvrdi ovu informaciju!
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 15 Empty Re: Selena Gomez

Uto 09 Dec 2014, 22:50
Zgodna i misteriozna: Selena Gomez blista na novim fotkama!
Selena Gomez je u jakoj ofanzivi, baš kao što nam je nedavno i obećala pa je tako svoje Selenatore obradovala fotkama sa za sad potpuno misteriozne foto sesije!


[You must be registered and logged in to see this image.]



Sel se tako slikala u crno-belom odelu ali ispod njega je imala samo kupaći kostim! S obzirom da joj je i kosa mokra, sve deluje još više seksi ali rekli bismo da kao i uvek, Sel zna gde su granice dobrog ukusa. Sad nam ostaje samo da čekamo i saznamo za koju svrhu su nastale ove fotke: Da li su one rađene zarad promocije njenog novog albuma koji nam stiže za oko mesec dana?

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Selena Gomez - Page 15 Empty Re: Selena Gomez

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu