Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selena Gomez

+4
Lilly
Maja
Lazar_
Ordinary girl
8 posters
Ići dole
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 13 Empty Re: Selena Gomez

Pet 24 Okt 2014, 19:41
Zaboravila na Taylor: Selena smatra da je Justin njen jedini pravi prijatelj!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mediji ponovo spekulišu da je prijateljstvo Taylor Swift i Selene Gomez u problemima, a otkako se Sel pomirila sa Justinom Bieberom, navodno sve manje vremena ima za svoju drugaricu.



Sel odavno nije viđena u zajedničkom društvu sa Tay, posebno je svaki slobodan trenutak provodi sa Biebsom, tvrde izvori bliski pevačici. “Iako Justin flertuje sa drugim devojkama, Selena i dalje oseća da joj je Justin iskreniji prijatelj od svih ostalih. Ona misli da većina njenih slavnih prijatelja nisu iskreni. Uz Justina se oseća važno”, kazao je izvor za HollywoodLife i dodao: “Taylor ulazi i izlazi iz Seleninog života. Druži se sa Selenom kada njoj odgovara. Retko se viđaju. Uz to, svakih pet minuta Taylor se iznervira zbog Selene i justina. Postale su više kao poznanice sa sličnim interesovanjima nego najbolje prijateljice.”
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 13 Empty Re: Selena Gomez

Pet 24 Okt 2014, 21:40
Pokušava da mu veruje: Selena se složila da Justin izađe sa Kendall!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Čak i kad je u vezi, Justin Bieber voli da izlazi s drugim devojkama a kako govore nove informacije, Selena Gomez svesna je toga i pokušava da mu veruje jer zna da je to jedini način da njihova veza ne pukne.
Jus i Selena u prošlosti su bezbroj puta raskidali jer pevačica i glumica nije volela što on jako puno vremena provodi s drugim devojkama ali ovog puta ima mnogo više poverenja u njega. “Selena želi da dokaže kako je sazrela, Justin se lepo ponaša prema njoj i ona želi da mu pokaže kako to ceni. Odlučila je da mu veruje a to podrazumeva da mu dozvoljava da se viđa s kim hoće”, priča jedan izvor za Hollywood Life.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sa druge strane, Jus ubeđuje Sel da pruži Kendall novu šansu: “Justin bi hteo da njih dve ponovo budu prijateljice, pokušava da ih spoji i krivo mu je što su u svađi. Selena i Kendall imaju dosta zajedničkih prijatelja i pre ili kasnije će se zbližiti. Justin bi voleo da on i Selena imaju zajedničke prijatelje.” Šta vi mislite, da li je OK da Justin nastavlja izlazi s drugim devojkama ili bi bilo bolje da se ugleda recimo na Zayna Malika i Louisa Tomlinsona kojima to ne pada na pamet?
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 13 Empty Re: Selena Gomez

Pet 24 Okt 2014, 21:42
Nema svađe: Selena pozirala sa Kris Jenner!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Iako se uglavnom pričalo kako se Selena Gomez baš i ne oseća prijatno u društvu klana Kardashian Jenner, ona je demantovala te priče slikavši se sa Kris Jenner koja je njihovu fotku postavila na Instagram!
Mama Kendall, Kylie, Kim, Kourtney i Khloe uz ovu simpatičnu fotkicu ostavila je komentar koji glasi: “Moja drugarica na putovanju. Sjajno vreme u Parizu”. Ova slika možda i ne treba da čudi pošto se zna da je Selin dečko Justin Bieber vrlo blizak sa Kris ali i ostatkom njene familije.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 13 Empty Re: Selena Gomez

Pet 24 Okt 2014, 21:51
Selena Gomez: Druženje sa pariskim Selenatorima!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Selena Gomez baš i neće pamtiti po lepom svoju posetu Parizu jer se izgleda ponovo posvađala sa Justinom Bieberom, ali su se Selenatori potrudili da joj pruže podršku.


[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]



Sel je tokom dva dana u Parizu uglavnom bila sama jer je Justin Bieber društvo provodio u društvu Kendall Jenner ali njeni Selenatori u sredu su joj pružili ljubav na ulicama Pariza. Iako joj se po izgledu lica vidi da je zbog nečega nesrećna, Sel se potrudila da izađe u susret svojim obožavateljkama, znajući koliko njima znači susret s njom.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jako nam se sviđa kombinacija u kojoj se Sel pojavila jer je prava mladalačka – glumica i pevačica i dalje ima jako mlade crte lica pa nam se čini da joj ovakva izdanja mnogo više pristaju od ozbiljnih večernjih haljina.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 13 Empty Re: Selena Gomez

Pet 24 Okt 2014, 21:56
Fanovi snimili svađu Selene i Justina na aerodromu

[You must be registered and logged in to see this image.]

Iako su se fanovi Jelene nadali kako su mediji samo naduvali priču da su Selena i Justin raskinuli, video koji su zabeležili obožavaoci na aerodromu pokazuju suprotno!



Naime, neko od Beliebera ili Selenatora bio je na aerodromu na tropskom ostrvu St. Martin odakle su Sel i Jus poleteli za Pariz a na snimku jasno možemo videti Selenu kako sama besno izlazi i kombija, ulazi na aerodrom i zatim ljutito baca svoju skupocenu torbu na pločice! Justin je dosta kasnije napustio vozilo a Sel ga je sve vreme kulirala!
Kako stvari stoje, Jus je na putu do aerodroma objasnio Seleni kako mora da se vidi sa Kendall čim slete u Pariz, nakon čega je ona apsolutno poludela! “Justin je objasnio Seleni kako jednostavno mora da se sretne sa Kendall zbog posla i da to jedino može da uradi na večeri”, priča jedan insajder. “Rekao joj je to pre polaska na put a ona je poludela.”

[You must be registered and logged in to see this image.]

Po rečima istog izvora, Seleni nije uopšte jasno zašto je Justin baš tad morao na sastanak i kakav je to dečko koji svoju devojku ostavlja samu u Parizu. “Besna je zbog toga što joj je uradio i to u najromantičnijem gradu na svetu. Na stranu što sad pred očima sveta deluje kao budala što mu se uopšte vraćala. Justin joj je rekao kako je u pitanju posao ali mu ona nije poverala, rekavši kako je to mogao da ostavi za Los Anđeles”.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 13 Empty Re: Selena Gomez

Pet 24 Okt 2014, 21:58
Selena Gomez: Ponosna sam na to što sam Disneyeva devojka!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dok neke druge zvezde nakon odlaska sa Disneya čak ismevaju taj deo svog života, Selena Gomez kaže kako je jako ponosna na svoj rad na ovoj televiziji kao i na seriju “Wizards of Waverly Place.”
“Bila sam u Wizards of Waverly Place od svoje 14. godine pa dok nisam napunila 18 ili 19 i bogu hvala na tom šou – ona mi je pružila pravu porodicu. Svi ljudi iz serije videli su me u najgorem i najboljem svetlu i mogli su da mi kau šta god požele. Jako sam ponosna na šou. Tačno je, bila sam Disneyeva devojka ali to ne bih menjala nizašta na svetu!”, priča ona za Into the Gloss.

Sel kaže da je 2014. za nju bila vreme odrastanja. “Puno je promena – odselila sam se od roditelja ove godine u svoju kuću. Nekad, da budem iskrena, ne podnosim ovo sve tako dobro kako to ljudi misle. Zato je jako bitno da shvatim šta me to čini da ostanem s nogama čvrstom na zemlji. Što sam starija to sam ponosnija što sam žena u industriji zabave. Kad sam bila mlađa mislim da nisam shvatala koliki je dar biti žena u mojoj poziciji. Želim da osiguram kako koristim svoju moć do kraja… Sve što živim je prelepo, čudno i autentično”, zaključuje ona.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 13 Empty Re: Selena Gomez

Pet 24 Okt 2014, 22:00
Selena se vraća korenima: Ponovo se okuplja ekipa serije “Wizards Of Waverly Place”?!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Verovali ili ne, prošlo je samo dve godine otkako je Selena Gomez završila snimanje serije “Wizards of Waverly Place”. Od tada joj se desilo mnogo toga, i na privatnom i na poslovnom planu, ali onanije zaboravila svoje početke.




Šuška se da će se Sel ponovo naći na malim ekranima sa svojim kolegama iz ove serije. Naime, Maria Canals-Barrera, koja je glumila Seleninu mamu u “Wizards” sada se vraća sa novom serijom pod nazivom “Cristela”. Ona se nada da će Sel i ostale kolege pristati da se pojave kao gosti u njenoj novoj seriji. “Volela bih da vidim Selenu, Davida Henrieja i Jakea T. Austina. Volela bih da vidim Wizards porodicu nakon mnogo godina kada se ova serija nastavlja”, rekla je ona, te dodala da oni ne bi morali da glume iste likove iz Wizardsa, već neke potpuno nove uloge. “Svi oni imaju mnogo fanova pa bi mi bila čast da gostuju kod mene.”
A na pitanje da li postoji mogućnost za nove epizode serije “Wizards”, ona odgovara: “Znate, nikad ne reci nikad. Otvorena sam za tu mogućnost. Bilo nam je jako zabavno i volela bih da to ponovo radim.”
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 13 Empty Re: Selena Gomez

Pet 24 Okt 2014, 22:02
Selenin bivši kolega iz “Wizards of Waverly Place” kritikuje njenu promenu imidža!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nije tajna da se Selena Gomez u proteklih nekoliko godina transformisala iz slatke Disney zvezde u seksi pop divu, ali ta njena promena nije se svima dopala.
Naime, Jeff Garlin, koji je sa Sel glumio u seriji “Wizards of Waverly Place”, iskritikovao je njen novi imidž i izjavio da smatra da ona izgleda odvratno. “Radio sam sa njom tri godine i jako je volim. Ona je, bar sudeći prema onome što sam ja video, sjajno dete. Ali, sada je njen imidž seksualizovan. Znam da je glumila u filmu ‘Spring Breakers’ i sve to”, rekao je za Huffington Post Jeff, koji je u seriji glumio ujaka Kelba, i dodao: “Inače, gledao sam ‘Spring Breakers’, bio sam sam u bioskopu, i nisam mogao da se osećam prljavije.”
Jeff je dodao da se nada da će Sel shvatiti da njena karijera treba da ide u drugačijem pravcu. “Želim da je gledam kako radi, ona je odlična glumica. Pogledam nju i Arianu Grande, obe su prelepe devojke, retko lepe devojke. Ali, one i dalje izgledaju kao deca. Ne želim da gledam Selenine slike u bikiniju. Ona je još dete, i odvratno je što se to dešava iako je još uvek mlada.”
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 13 Empty Re: Selena Gomez

Pet 24 Okt 2014, 22:04
Oboje tuguju: Justin i Selena objavili usamljene selfije nakon raskida!

Prošlo je tek nekoliko dana nakon što su Justin Bieber i Selena Gomez ponovo raskinuli, a čini se da oboje sada prolaze kroz težak period.
Naime, Biebs je na svom Shots nalogu objavio fotografiju sa tužnim izrazom na licu, a mnogi su pretpostavili da je ovaj pogled bio upućen Seleni.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sa druge strane, ne deluje ni da pevačica podnosi ovu situaciju ništa bolje, a ona je utehu pronašla u svom deki, te objavila njihovu zajedničku fotografiju. “Deka ima uši koje zaista slušaju (ponekad), ruke koje uvek grle i ljubav kojoj nema kraja”, napisala je ona uz ovu dirljivu sliku.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Selena Gomez - Page 13 Empty Re: Selena Gomez

Pet 24 Okt 2014, 22:06
Paris Hilton ima samo reči hvale za Selenu: Ona je predivna devojka!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Paris Hilton ranije je bila u društvu Kim Kardashian i Nicole Richie, ali čini se da je njen krug prijatelja sada znatno promenjen.
Čuvena naslednica i DJ nedavno je boravila u Parizu, a tom prilikom provela je dosta vremena sa Selenom Gomez, koja je po svemu sudeći ostavila sjajan utisak na Paris. “Drago mi je što sam videla Selenu Gomez sinoć. Ona jee tako slatka i predivna devojka”, napisala je Paris na fotografiji, na kojoj je vidimo sa Sel, uz koju stoji i njena sestra Nicki Hilton.
Paris je kasnije te večeri puštala muziku na žurki kojoj je prisustvovao i Justin Bieber, dok je Selena u to vreme već bila na putu za Los Anđeles.
Sponsored content

Selena Gomez - Page 13 Empty Re: Selena Gomez

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu