Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rubi

+3
Azor Ahai
Lilly
Ordinary girl
7 posters
Ići dole
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Rubi Empty Rubi

Ned 10 Avg 2014, 20:49
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rubi (šp. Rubí) meksička je telenovela, produkcijske kuće Televisa, snimana 2004.
U Srbiji je prikazivana tokom 2004. i 2005. na televiziji Pink.

Sinopsis
Rubi studira na privatnom univerzitetu, zahvaljujući stipendiji i svojoj sestri Kristini, koja radi teško kako bi izdržavala svoju sestru i majku Refuhio. Na univerzitetu, Rubi postane prijateljica sa Maribel, bogatom, dragom i lepom devojkom, koja nakon nesreće ostane invalid. Maribel misli da je napokon našla pravu prijateljicu, Rubi, ali ne zna da Rubi želi da bude prijateljica sa njom samo zbog novca. Nakon što je posetila Maribel u njenoj vili, Rubi je uverena da je ona trebala da živi ovakvim životom i da će po svaku cenu pokušati zadobiti sve ovo bogatstvo. Zbog njene invalidnosti, Maribel svoje vreme provodi na internetu čatajući sa dečkom po imenu Hektor. Nakon nekog vremena, Hektor i Maribel se upoznaju, i Hektor je zaprosi. Maribel je jako sretna i prihvata ponudu. Hektor predstavlja Rubi, svog najboljeg prijatelja, lekara Alehandra i Rubi se zaljubi i njega. Rubi počinje maštati kako će se napokon udati za bogatog i zgodnog lekara i da će svo četvoro biti srećni. Ali, sve je bilo savršeno dok Rubi ne sazna da je Alehandro zapravo siromašan. Tada, Rubi mora birati između ljubavi i novca i ipak izabere novac i ostavi Alehandra. Tužan, Alehandro se u potpunosti odluči posvetiti svojoj profesiji. Sada je Rubin jedini cilj da opljačka Maribelinog verenika, Hektora.

Uloge
Bárbara Mori - Rubí Pérez Ochoa de Ferrer
Eduardo Santamarina - Alejandro Cárdenas Ruiz
Jacqueline Bracamontes - Maribel de la Fuente
Sebastián Rulli - Héctor Ferrer Garza
Ana Martín - Doña Refugio Ochoa Viuda de Pérez
Yadhira Carrillo - Elena Navarro
Miguel Pizarro - Loreto Echagüe
Manuel Landeta - Lucio Montemayor "El Conde de Aragón"
Antonio Medellín - Ignacio Cárdenas
Ana Bertha Espín - Elisa de Duarte
José Elías Moreno - Genaro Duarte
Olivia Bucio - Carla Ruiz de Cárdenas
Luis Gatica - Cayetano Martínez
Leonorilda Ochoa - Dolores Herrera "Doña Lola"
Roberto Vander - Arturo de la Fuente
Ofelia Cano - Victoria Gallegos
Paty Díaz - Cristina Pérez Ochoa
Josefina Echánove - Francisca “Pancha” Muñoz
Arlette Pacheco - Lilia López de Duarte
Jan - Marco Rivera
Marlene Favela - Sonia Chavarría
Ingrid Martz - Lorena Treviño
Sergio Goyri - Yago Pietrasanta
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Rubi Empty Re: Rubi

Ned 10 Avg 2014, 20:52
Najbolja serija, mislim da je ovo Televisin najveci hit.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Rubi Empty Re: Rubi

Ned 10 Avg 2014, 20:54
Lilly ::Najbolja serija, mislim da je ovo Televisin najveci hit.

Slažem se.
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Rubi Empty Re: Rubi

Ned 10 Avg 2014, 21:11
Najuspešnija serija prve decenije 21. veka.  kez 
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Rubi Empty Re: Rubi

Uto 12 Avg 2014, 15:02
ZANIMLJIVOSTI

Serija Rubi je zasnovana na istinitom događaju o jednoj devojci !!!
***
Glumac Antonio Medellin, koji je u originalnoj verziji telenovele "Rubi" tumacio lik glavnog junaka Alejandra, u verziji iz 2004. godine tumacio je lik Ignacija, Alejandrovog oca. 
***
Jedino promenjeno ime iz originalne verzije «Rubi» jest lik Hektora. U originalnoj verziji (1968), Hektor se zvao Cesar i tumačio ga je Carlos Fernandez. 
***
"Rubi» iz 2004. godine imala je otvoreni kraj. Barbara Mori je pozvana da nastupi i u planiranom nastavku telenovele, koji je kasnije obustavljen. Glumica je odbila da nastupi u nastavku. 
***
Glumica Adriana Roel, koja je u filmu o popularnoj «Rubi» iz 1970 tumačila lik Rubine majke Refugio, u ovoj je verziji tumačila sporedni lik Henarove sekretarice.
***
Marlene Favela je u dve serije glumila nemogucu ljubav Eduarda Santamarine.U seriji "Velo de novia" je glumila ulogu dobre devojke Angeles i poginula,dok je i u seriji "Rubi" bila dobrica Sonia i takodje izgubila zivot!
***
Prvenstveno Rubi je trebala igrati Sara Maldonado ali pocetak snimanja serije se oduzio jer nisu mogli naci muske uloge. Kasnije je Sara odustala od uloge zbog porodicnih problema.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Rubi Empty Re: Rubi

Uto 12 Avg 2014, 19:13
Mislim da Sara Maldonado ne bi mogla ni da priđe Barbari. Barbara je ovo maestralno odigrala. Šteta što nije snimljen nastavak.
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Rubi Empty Re: Rubi

Uto 12 Avg 2014, 19:23
Sara mi je vise za uloge placljivice. happy Barbara lici na opaku i dominantnu kakva je i bila sama Rubi.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Rubi Empty Re: Rubi

Uto 12 Avg 2014, 19:32
Lilly ::
ZANIMLJIVOSTI

Serija Rubi je zasnovana na istinitom događaju o jednoj devojci !!!
 o.O Ovo nisam znao...
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

Rubi Empty Re: Rubi

Ned 17 Avg 2014, 15:49
Odrasla sam uz ovu seriju i obožavala je. Mogla bih iznova i iznova da je gledam. Stvarno je odlična, Barbara je neverovatno odglumila.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Rubi Empty Re: Rubi

Ned 17 Avg 2014, 18:16
_lucian ::Odrasla sam uz ovu seriju i obožavala je. Mogla bih iznova i iznova da je gledam. Stvarno je odlična, Barbara je neverovatno odglumila.

Slažem se, ja sam je gledala ponovo prošlo leto na netu.
Sponsored content

Rubi Empty Re: Rubi

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu