Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Once Upon a Time / Jednom davno - Page 2 Empty Re: Once Upon a Time / Jednom davno

Sub 08 Nov 2014, 13:09
hahahah.. da kez
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Once Upon a Time / Jednom davno - Page 2 Empty Re: Once Upon a Time / Jednom davno

Uto 12 Jul 2016, 22:47
Meni su ovu seriju srozali u poslednjoj sezoni, nekako ne gledam više kao ranije, nema tog uzbuđenja.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Od sledeće sezone ne znam šta da očekujem, nekako mi se ne dopada pravac u kome ide serija. kez

Pratite li vi, šta očekujete od šeste sezone?
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Once Upon a Time / Jednom davno - Page 2 Empty Re: Once Upon a Time / Jednom davno

Sre 03 Avg 2016, 10:23


Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Once Upon a Time / Jednom davno - Page 2 Empty Re: Once Upon a Time / Jednom davno

Sre 03 Avg 2016, 10:49
Gledam ponekad kad uhvatim na TV-u, zanimljiva je serija happy
ScreamMJ
ScreamMJ
Pročitao/la si sve zanimljivosti
Pročitao/la si sve zanimljivosti
Postovi : 819
$ : 1481

Once Upon a Time / Jednom davno - Page 2 Empty Re: Once Upon a Time / Jednom davno

Sre 03 Avg 2016, 14:40
Ja očekujem pičvajz sa dve Regine ahahahaahah
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Once Upon a Time / Jednom davno - Page 2 Empty Re: Once Upon a Time / Jednom davno

Sre 03 Avg 2016, 15:17
Ja najviše volim Redžinu, ali izgleda da je autori serije uopšte ne vole čim je teraju toliko da pati, a svet(l)a Ema se uvek izvuče, čak kao dark one je 'glumila da je zla' i kada se završio taj deo nikom ništa, a kada bi Redžina postala dark one, ne mogu da zamislim šta bi pisci uradili sa njenim likom.
ScreamMJ
ScreamMJ
Pročitao/la si sve zanimljivosti
Pročitao/la si sve zanimljivosti
Postovi : 819
$ : 1481

Once Upon a Time / Jednom davno - Page 2 Empty Re: Once Upon a Time / Jednom davno

Sre 03 Avg 2016, 16:54
Pa dobro ipak je ona bila Evil Queen a Ema je od početka predviđena kao Savior kez Šta te čudi, život je nepravedan kez
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Once Upon a Time / Jednom davno - Page 2 Empty Re: Once Upon a Time / Jednom davno

Sre 03 Avg 2016, 16:59
Pa dobro, ali se pokajala. xD
Prva epizoda nove sezone se zove Savior ali se ne misli na Emu valjda.

Nadam se da će Redžina imati happy end.
ScreamMJ
ScreamMJ
Pročitao/la si sve zanimljivosti
Pročitao/la si sve zanimljivosti
Postovi : 819
$ : 1481

Once Upon a Time / Jednom davno - Page 2 Empty Re: Once Upon a Time / Jednom davno

Sre 03 Avg 2016, 17:02
I ja se nadam tome. Znam da se pokajala ali tako ti je to u životu. Niko ti posle ništa ne veruje, kad se par puta opekne od tebe, pa tako i u bajkama kez
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Once Upon a Time / Jednom davno - Page 2 Empty Re: Once Upon a Time / Jednom davno

Sre 03 Avg 2016, 17:05
Samo nemam pojma kakav kraj će imati ova serija, da li će otići u Začaranu šumu ili šta, možda ni oni ne znaju pa će biti 10 sezona. xD
Sponsored content

Once Upon a Time / Jednom davno - Page 2 Empty Re: Once Upon a Time / Jednom davno

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu