Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Jessie J Empty Jessie J

Sre 06 Avg 2014, 21:08
[You must be registered and logged in to see this image.]

Džesika Elen Korniš  ([You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]), poznatija pod imenom Džesi Džej je [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.]. Dobitnica je BRIT nagrade, a tokom svoje karijere je prodala oko 2,5 miliona albuma i 11 miliona singlova. Sudija je u britanskom TV šou The Voice.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Jessie J Empty Re: Jessie J

Ned 24 Avg 2014, 10:39
Jessie J najavila novi album “Sweet Talker”!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jessie J obradovala je fanove najavivši naziv, omot i datum izlaska novog albuma “Sweet Talker” na svom Instagramu!
Novo izdanje nosiće naziv “Sweet Talker” i biće objavljeno 13. oktobra u Velikoj Britaniji, a dan kasnije i u ostalim delovima planete. Album je već iznedrio dva singla “Burning Up” sa 2 Chainzom, kao i hit “Bang Bang” koji je pevačica snimila sa Arianom Grande i Nicki Minaj. Jessie je objavila i kako će izgledati omot njenog trećeg albuma. Pored pomenutih saradnika, ona je na albumu radila sa mnogim drugim velikim muzičkim imenima: Diplo, Tricky Stewart, The-Dream, Max Martin…

“Nedelju dana sam snimala u Los Anđelesu, nedelju dana u Njujorku i dve nedelje u Velikoj Britaniji. Ovo je najbrži album koji sam do sada napravila, ali sam veoma ponosna na njega. Mislim da predstavlja fazu u kojoj sam trenutno kao pevačica, kao žena, kao osoba, emotivno, u svakom smislu. Jedva čekam da ga ljudi čuju”, rekla je Jessie.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Jessie J Empty Re: Jessie J

Uto 23 Sep 2014, 20:23
NEW!



Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Jessie J Empty Re: Jessie J

Sre 24 Sep 2014, 09:37
Ne dopada mi se ona, njeno ponasanje a ni muzika.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Jessie J Empty Re: Jessie J

Sre 24 Sep 2014, 10:26
Nova pesma nije loša, ali ima ona mnogo boljih pesama happy
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Jessie J Empty Re: Jessie J

Sre 26 Nov 2014, 14:58
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Jessie J Empty Re: Jessie J

Uto 10 Feb 2015, 22:40
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Jessie J Empty Re: Jessie J

Sub 18 Apr 2015, 22:18
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Jessie J Empty Re: Jessie J

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu