Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086
04082014
[You must be registered and logged in to see this image.]
Zbog Anhelik pretukao paparaca! Alehanru iz telenovele „Ukradena ljubav“ prete zatvor i plaćanje odštete!
Kada je shvatio da ga fotografiše dok se u kolima ljubio s Anhelik Bojer, Rulji je pesnicama izudarao devojku koja je, iako teško povređena, uspela da snimi surovi napad razjarenog glumca!
Zvezde serije „Ljubav, vera, nada“- Ostali u braku zbog rejtinga! 
PRODUCENTI IM ZABRANILI RAZVOD
Iako su zbog nesuglasica i čestih svađa odlučili da okončaju brak, omiljeni par iz serije ”Ljubav, vera, nada” morao je da ostane zajedno još godinu dana – da ne bi došlo do pada gledanosti!
Burak Ozdživit- Prava istina o raskidu veridbe!
VERENICA GA OSTAVILA ZBOG DRUGOG!
Turbulenta romansa najpoželjnijeg muškarca u Turskoj i bogate udavače konačno je završena, a šuška se da je glavni razlog za raskid njena afera s Burakovim kolegom Enginom Ozturkom
Apostolis Totsikas- Tajno venčanje u Los Anđelesu!
Glumac je, navodno, odlučio da se krišom oženi na drugom kraju sveta – u SAD, kako bi izbegao medijsku pompu. Međutim, šuška se da je pravi razlog za ekspresno venčanje ultimatum koji mu je postavila verenica
Nandiš Sandu preklinje na kolenima: Rašmi, molim te, vrati mi se!
Nakon skandaloznog raskida i potpunog prekida komunikacije sa Rašmi, Nandiš u poslednje vreme očajnički pokušava da vrati bivšu dragu, ali ona okleva jer se plaši da će je ponovo zlostavljati
Top secret- Noćna mora na setu- bahate zvezde!
Drame iza kamere sastavni su deo atmosfere na setu mnogih serija, a o neprimerenom ponašanju prema producentim, kolegama i medijima da ne govorimo… Razmažene zvezde kao da nisu svesne činjenice da strpljenje onih koji su najviše zaslužni za njihov uspeh ima granica i da će im se nepromišljeni postupci kad-tad vratiti kao bumerang…
Posteri:
-Veliki: Ariadne Diaz i Mane de la Para ”La Malquerida”
-Burak Haki
-”Ukradena ljubav”
Intrevjui:
Benu Jildirimlar
ROĐENA SAM DA BUDEM GLUMICA!
Iako se u Turskoj ne gleda blagonaklono na žene iz te branše, izbor poziva bio je najbolja odluka koju sam donela u životu
Mardžori de Sousa
UVEK SE BORIM DO POSLEDNJEG DAHA!
Prava sam ratnica i zato uvek pobeđujem, bilo da je reč o kastingu za ulogu, takmičenju u plesu ili pevanju
Sureka Sikri
Kaljani Devi iz serije ”Mala nevesta”
NEMAM NIŠTA ZAJEDNIČKO S KALJANI!
Za razliku od nje, veoma sam blage naravi, popustljiva i prilično tolerantna, što me je nekoliko puta skupo koštalo
Autor: Life Content
Share this post on:reddit

Komentari

Silvija
Lazar_
I ja isto ne kupujem odavno...vise mi nije toliko zanimljiv. Sada citam online casopis "Sapunice" :)
Azor Ahai
I ja sam prestao da kupujem, stvarno nema ništa -.-
ne kupujem od kada su se promenili urednici
AleksandraAnhelik
Ordinary girl
Lilly
U pravu ste svi, poslednjih godina nisu samo ovaj upropastili vec i bravo, OK...
Lazar_
Bravo i OK ne citam, tako da ne znam, a ovaj su stvarno upropastili.
Lilly
Ja sam kupovala kao mala, ono 8-9 godina, sad me je sramota stvarno happy i tad su bili bezveze, a sad da ne pricam...videla sam kod sestre,ona je luda za one direction i tim glupostima pa redovno kupuje.
AleksandraAnhelik
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu