Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Sinđelići Empty Sinđelići

Pon 28 Jul 2014, 18:30
[You must be registered and logged in to see this image.]


Lila je moderna, obrazovana žena koja napušta svoje rodno mesto i dolazi da živi u Beograd zbog svoje srednjoškolske ljubavi Sretena. Njih dvoje se sreću nakon mnogo godina. On je ostao udovac sa tri sina, a ona je razvedena i ima dve ćerke. Ljubav se odmah rasplamsala, pa odlučuju da se venčaju. Sreten je šaljivdžija, pre svega dobar čovek, zato ga Dobrila toliko i voli. Suvlasnik je malog restorana i trener nižerazrednog fudbalskog kluba.mnenićem, uvešće vas u čarobni svet humora i zapleta koji će vas nasmejati do suza.  


Domaća verzija kultne serije "Seranovi" prati život jedne savremene srpske porodice i govori o njihovim običajima i moralnim vrednostima na duhovit i zabavan način. Sjajna glumačka ekipa predvođena Milenom Dravić, Vojom Brajovićem, Snežanom Bogdanović i Borisom Komnenićem.


Ona pored ćerki ima i majku Kseniju koja je prati u stopu i ide svuda za njom. Sretan ima brata Jezdu. On je simpatičan, ali namćorast tip, neženja, koji krajnje posesivno vodi računa o svom bratu. Kada se Lila i Sreta venčaju nastaje prava zbrka. Dve porodice koje čine dva različita sveta, treba da se ujedinje i da složno i u miru žive pod istim krovom.  To u prvi mah izgleda kao nemoguća misija. Naravno tu je i Sretenov najbolji prijatelj Fedor, koji je lokalni neradnik, ali je Lila sa njegovom ženom Nikolinom ostvarila prijateljski odnos. I čitav taj galimatijas likova i sudbina odvija se sa puno humora oplemenjujući gledaoce vedrinom i verom u ljubav.


Adaptacija teksta: Biljana Maksić i Srđan Dragojević

Uloge: Milena Dravić, Voja Brajović, Snežana Bogdanović, Boris Komnenić, Branislav Lečić, Goran Radaković, Milica Mihajlović...

Režija: Dejan Zečević


Poslednji izmenio Victoria dana Pon 19 Sep 2016, 14:58, izmenjeno ukupno 1 puta
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Sinđelići Empty Re: Sinđelići

Pon 28 Jul 2014, 18:57
Nisu losi, ali original je original. :)
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Sinđelići Empty Re: Sinđelići

Pon 28 Jul 2014, 22:07
Ja original nisam gledao tako da ne znam za tu seriju, ali ova je po meni odlicno. Malo me nervira sto svaka sezona ima po 10-ak epizoda.
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Sinđelići Empty Re: Sinđelići

Uto 29 Jul 2014, 10:53
Nisi gledao porodicu Serano? :D
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Sinđelići Empty Re: Sinđelići

Uto 29 Jul 2014, 13:52
Ne :D
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Sinđelići Empty Re: Sinđelići

Sre 06 Avg 2014, 21:01
Nije loša, mada mi se ženski likovi (Eva, Tereza, Lila) ne sviđaju.
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Sinđelići Empty Re: Sinđelići

Sre 06 Avg 2014, 21:07
Serija je baš dobra, gledam i sada - reprizu happy
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Sinđelići Empty Re: Sinđelići

Pet 15 Avg 2014, 12:05
[You must be registered and logged in to see this image.]
SRETEN SINĐELIĆ (Voja Brajović) - vlasnik je kafane „Sokače" i nagrađivani „kralj kobasica". Trener je lokalnog fudbalskog kluba Sinđelić. Nakon smrti supruge, prinuđen je da se sam stara o svoja tri sina. Na početku serije se ženi Lilom, koja ima dve kćerke. 


[You must be registered and logged in to see this image.]
DOBRILA LILA STOJMENOV (Snežana Bogdanović) - Sretenova ljubav iz mladosti. Bila udata za uspešnog poslovnog čoveka u Novom Sadu sa kojim ima dve ćerke. Ona je profesorka srpskog jezika u osnovnoj školi. Razredni starešina je Gojku i Terezi. 


[You must be registered and logged in to see this image.]
GOSPOĐA KSENIJA (Milena Dravić) - Lilina majka, više vremena provodi u kući Sinđelića nego u svojoj. Svoju ćerku ne ispušta iiz vida. Prati je u stopu i pokušava da kontroliše njen život. U večitom je ratu sa Jezdom, Sretenovim bratom. 


[You must be registered and logged in to see this image.]
JEZDA SINĐELIĆ (Boris Komnenić) - Sretenov mlađi brat, suvlasnik je porodične kafane „Sokače". Član je upravnog odbora lokalnog kluba Sinđelić IMGS. Preke je naravi, ali mu je srce na pravom mestu. On ima krajnje posesivan odnos prema bratu Sretenu.


[You must be registered and logged in to see this image.]
METODIJE SINĐELIĆ (Vučić Perović) - Sretenov najstariji sin, ide u treći razred gimnazije.On igra fudbal u lokalnom klubu. Muzički je nadaren i pokušava da ostvari muzičku karijeru. Zaljubljuje se u Lilinu stariju kćerku, Evu.


[You must be registered and logged in to see this image.]
GOJKO SINĐELIĆ (Miloš Klanšček) - Sretenov srednji sin, ide u peti razred osnovne škole.On je dete zbog kojeg se roditelji stide da idu na roditeljske sastanke. Školski skandal-majstor naći će sebi ravnog kada u isto odeljenje dođe Tereza, mlađa Lilina kčerka.


[You must be registered and logged in to see this image.]
KOLJA SINĐELIĆ (Nemanja Pavlović) - Sretenov najmlađi sin, ide u prvi razred osnovne škole.Suviše mali da bi najbolje razumeo šta se oko njega dešava, on komentariše događaje iz vizure deteta.


[You must be registered and logged in to see this image.]
EVA STOJMENOV (Brankica Sebastijanović) - Lilina starija ćerka, ide sa Metodijem u treći razred gimnazije. Voli poeziju. Zaljubljena je u Draška, muzičara iz Niša, dok je u nju do ušiju zabljubljen Metodije. 


[You must be registered and logged in to see this image.]
TEREZA STOJMENOV (Jelena Kosara) - Lilina mlađa ćerka, ide sa Gojkom u peti razred osnovne škole. Ona je pomalo uobražena „mala princeza", ali uspeva da se uklopi u novo okruženje.



IZVOR: PRVA TV
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

Sinđelići Empty Re: Sinđelići

Sub 16 Avg 2014, 17:58
Neviđeno velika glupost.  doh 
Ko je gledao Los Serrano, valjda će deliti mišljenje sa mnom. Po meni, Sinđelići ne mogu ni da priđu, nekako je previše iskopirano, neki dijalozi su potpuno isti. Znam da je rađeno po licenci, ali mogli su da nekako prilagode malo bolje. Pogledala sam par epizoda i uopšte mi se nije svidelo. Po meni, loš pokušaj imitacije. Ne verujem da će izdržati 5 godina i 8 sezona kao Seranovi.
NiX
NiX
Upoznaješ se s forumom i pravilima
Upoznaješ se s forumom i pravilima
Postovi : 13
$ : 15

Sinđelići Empty Re: Sinđelići

Pet 29 Avg 2014, 21:01
Nije loša serija happy
Sponsored content

Sinđelići Empty Re: Sinđelići

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu