Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Komentari - Page 2 Empty Re: Komentari

Sub 23 Jul 2016, 15:41
Videla Gaby da od kukanja po serijama nema hleba, sada ce biti deo nove krimi serije El Chema
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 2 Empty Re: Komentari

Sub 23 Jul 2016, 18:05
Baš me čudi što je toliko loša, a deluje mi veoma zanimljivo. Ja sam pogledao nekoliko epizoda na net-u, ali nisam baš sve razumeo jer ne znam dobro španski.
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Komentari - Page 2 Empty Re: Komentari

Sub 23 Jul 2016, 18:13
Pa početni motiv je bio "Grof Monte Kristo", ugledala se na ove serije:

2006: Montecristo, Argentine telenovela starring Pablo Echarri and Paola Krum
2010: Ezel, a Turkish television series billed as an adaptation of The Count of Monte Cristo.
2011: Revenge, a television series billed as an adaptation of The Count of Monte Cristo.
2016: Yago, a television series billed as an adaptation of The Count of Monte Cristo.

, ali to samo prve dve epizode.

Santa je glupa, na kraju je sve znao i samo se igrao njom, muž izlazi, ona se sveti, niko ne zna zbog čega, mere su joj bezveze, odnosno ništa ne radi, mislila je da se igra sa njim, a u stvari se on igrao sa njom.

Pored te gledao sam i Marido En Alquiler (koja je milion puta bolja, a manje sam očekivao).
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 2 Empty Re: Komentari

Sre 24 Avg 2016, 13:46
Počeo sam da gledam ovu telenovelu na net-u, tačnije pogledao sam prve 2 epizode, i baš mi je zanimljiva. Zanima me šta će se dalje dešavati. Mada, kada krenu "Amazonke" ako mi ova dosadi prestaću da je pratim, a počeću ovu drugu da gledam. happy
Sponsored content

Komentari - Page 2 Empty Re: Komentari

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu