Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budva na pjenu od mora

+8
lady_madrid
Laza_zmaj
Lazar_
Azor Ahai
teja
saricica
Peja
Miljana
12 posters
Ići dole
Anonymous
Gost
Gost

Budva na pjenu od mora Empty Budva na pjenu od mora

Uto 06 Mar 2012, 16:14
[You must be registered and logged in to see this image.]
BUDVA NA PJENU OD MORA

RADNJA:


Prva sezona
U ovoj seriji se oslikava sukob sistema vrednosti različitih sklopova dveju crnogorskih porodica, jedne konzervativne i druge liberalne. Glavni lik ove serije je Savo Bačić. Ovaj kontroverzni biznismen kupuje u Budvi sve što mu se dopada, investira u višespratnice. Drugi glavni lik ove serije je Jovo Radmilović penzionisani policajac, honorarno zaposlen u hotelu „Splendid“, udovac, primorac navikao da živi usporenim životom, ne snalazi se u tranzicionom dobu. Zaplet nastaje kad se rodi ljubav između Savove kćerke Bojane i Jovovog sina Luke.

Druga sezona
Kontroverzni biznismen Savo Bačić nije tako jak kao što izgleda. Otmica, nerešen odnos sa ženom i ljubavnicom, nemogućnost da utiče na emotivni život ćerke, te najava loših poslovnih vremena, dovode Savu do predinfarktnog stanja.

Treća sezona
Jovo pokušava da pomogne Olgi i oslobodi je optužbi za korupciju. Luka i Bojana su u zategnutim odnosima posle događaja od prošlog leta. Savo se trudi da nađe investitore za svoje velike i ambiciozne poslovne projekte. Jedan veliki i lep događaj označiće da za sve njih počinje nov i drugačiji život. Bojana saznaje da je trudna i to doprinosi pomirenju sa Lukom, te dovodi do odluke da se venčaju. Ipak, ovo neće proći bez trzavica između porodica Bačić i Radmilović. Djed Joko Radmilović i Bojanina majka Nađa, koja zbog ćerke dolazi iz inostranstva, imaju sasvim različite ideja kako treba da izgleda njihova svadba. Nove sukobe između Bačića i Radmilovića prekidaju Luka i Bojana, venčavajući se u tajnosti. Njihovi kumovi biće Zoro i Miljana, još uvek u svađi zbog Zorove letošnje avanture, te Alek i Marija. Alek u međuvremenu pokušava da se izvuče iz šverca, koji je lakomisleno započeo sa moćnim budvanskim narko­‐bosom Petrom Serdarom, te da sa Marijom započne novi život.

ULOGE:
Milutin Karadžić - Savo Bačić
Ljiljana Blagojević - Nađa Bačić
Leona Paraminski - Mila Kovač
Sanja Jovićević - Bojana Bačić Radmilović
Momčilo Otašević - Luka Radmilović
Mladen Nelević - Jovo Radmilović
Dubravka Vukotić Drakić - Olga Radmilović
Marko Nikolić - Joko Radmilović
Enver Petrovci - Dobrosav Perović „Bonini"
Frano Lasić - Grof Aldo Graciano
Andrea Mugoša - Miljana Popović
Milena Marić - Lina Bošković
Andrija Milošević - Lunjo Dokmanović
Staša Radulović - Nataša


Poslednji put izmenio the_Stefy dana Pon 28 Maj 2012, 14:46, izmenio ukupno 3 puta
Anonymous
Gost
Gost

Budva na pjenu od mora Empty Re: Budva na pjenu od mora

Uto 06 Mar 2012, 16:16
U subotu uveče saznaćete: Preplašen ucenjivačkim porukama anonimnog Posejdona, Savo Bačić prijavljuje policiji nedužnog momka koji nosi pismo njegovoj kćerki. U policiji otkrivaju sadržaj pisma koji se neće dopasti Savu. U želji da dobije pare koje mu je Savo obećao, Lunjo je uporan da stane na put Lininoj vezi sa Borom. Bojana se sukobljava sa devojkom sa kojom je videla Luku, a Luka na drugoj strani izlazi na sastanak koji mu je otac predložio. Lukavi plan Lunje da zadrži Linu u Budvi razvija se u njegovu korist. Savo je u problemu jer njegova žena, svesna da je on već godinama vara, ima pakleni plan kako da ga muči do kraja života i ostane sa njim iz inata.
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Budva na pjenu od mora Empty Re: Budva na pjenu od mora

Čet 08 Mar 2012, 15:28
Nije losa serija.
Anonymous
Gost
Gost

Budva na pjenu od mora Empty Re: Budva na pjenu od mora

Čet 08 Mar 2012, 15:32
Fantasticna je. xD
Peja
Peja
Upoznaješ se s forumom i pravilima
Upoznaješ se s forumom i pravilima
Postovi : 15
$ : 95

Budva na pjenu od mora Empty Re: Budva na pjenu od mora

Ned 11 Mar 2012, 07:12
Dosadna serija.
Anonymous
Gost
Gost

Budva na pjenu od mora Empty Re: Budva na pjenu od mora

Ned 11 Mar 2012, 10:31
EKSKLUZIVNI INTERVJU (LUKA I BOJANA)

Publika ih je zavolela već posle emitovanja prve epizode serije „Budva na pjenu od mora". Bojana i Luka su simbol zabranjene ljubavi, a Sanja Jovićević (24) i Momčilo Otašević (22) sjajni prijatelji i kolege na trećoj godini Fakulteta dramskih umetnosti na Cetinju.

Serija „Budva na pjenu od mora" za vas predstavlja televizijski debi. Šta ste za vreme snimanja naučili što niste na fakultetu?
M: Već sam imao priliku da radim četiri filma i imam iskustva sa kamerom, ali generalno smo naučili mnogo, jer se na fakultetu uglavnom bavimo pozorištem.
S: Puno sam naučila, pogotovo od starijih kolega koji su nam bili velika podrška.

Šta biste bili da se ne bavite glumom?
M: U isto vreme sam upisao ahitekturu u Rimu i glumu na Cetinju, ali sam se odlučio za glumu. Da mogu da biram, verovatno bih se bavio skijanjem. Nažalost, od obaveza cele zime nisam stigao da odem na neku stazu iako je sve puno snega.
S: Nisam razmišljala o tome. Oduvek sam sanjala da se bavim glumom, i evo, san mi se ostvario. Sigurno bih završila neki fakultet, to je jedino što znam.

Pored kog stranog glumca ili glumice bi najradije zaigrali na velikom platnu?
M: Tom Henks, Šon Pen, Robert Dauni Džunior, Danijel Dej Luis...
S: Penelope Kruz, bez razmišljanja.

Koliko Bojana i Luka liče na Sanju i Momčila?
M: Obijica smo studenti, zaljubljeni smo, istih godina, imamo slične porodične i ljubavne probleme. Koliko smo slični, toliko smo i različiti, ali mislim da je Luka smireniji i povučeniji od mene.
S: Dosta smo različite, naročito što smo na početku serije Bojanu gledali kao veoma razmaženu devojku koja je navikla da ima sve, i da se čak posvađa sa roditeljima zbog svojih želja. U tom smislu nam se senzibiliteti ne slažu, jer ja jako poštujem porodicu. Ali opet, imamo i neke sličnosti, jer Bojani ljubav otvara oči, postaje borbenija, istrajnija... Po meni je iskrena ljubav nešto za šta treba živeti.

Kakve su reakcije sugrađana od kada je serija počela da se emituje?
M: Na Cetinju ljudi uglavnom znaju da se bavim glumom i svi su oduševljeni. Klinci traže autograme i to mi je posebno drago. Komšije se često šale i pitaju da li mi treba pomoć da savladam Sava Bačića! Moj tata kaže da ga kafa svako jutro košta 10 evra, jer mora da časti što sam izašao u novinama ili se pojavio na televiziji. Uglavnom su pozitivne reakcije.
S: Ljudi mi u Podgorici često prilaze i do sad nisam dobila ni jednu negativnu kritiku. Divno su reagovali na moj lik i stalno mi govore da navijaju za mene. To mi je veliki kompliment. Baš sam nedavno išla po lekarsko uverenje i doktor mi je rekao da ne smem da čekam u redu da se ne bi zamerio Savu Bačiću (smeh). Sve sam tog dana završila preko reda, iako nisam tražila i niko se nije bunio.

The author of this message was banned from the forum - See the message

Anonymous
Gost
Gost

Budva na pjenu od mora Empty Re: Budva na pjenu od mora

Sub 28 Apr 2012, 12:35
Sto li nema u sad u sredu? xD

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Sponsored content

Budva na pjenu od mora Empty Re: Budva na pjenu od mora

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu