Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Folk

+6
Andja*
Lilly
Ordinary girl
Lazar_
Azor Ahai
bozo91
10 posters
Ići dole
avatar
bozo91
Upoznaješ se s forumom i pravilima
Upoznaješ se s forumom i pravilima
Postovi : 49
$ : 253

Folk Empty Folk

Čet 19 Jan 2012, 17:35
[You must be registered and logged in to see this image.]
Počinje nova sezona domaće hit serije “Folk”! Nastavljamo da pratimo put i izbore, sada već odrasle pevačice Zvezdane koja sve više zalazi ka mračnoj strani estradnog života.

U 1.epizodi novog serijala saznaćete: Slučajno poznanstvo sa kraljem beogradske folk scene, Ganetom (Dragan Bjelogrlić), obezbediće Zvezdani nastup u jednoj od najpopularnijih tv emisija. Međutim, gostovanje u ovoj emisiji staviće Zvezdanu pred nepristojne ponude voditelja.



Njen menadžer, Lepi, sukobiće se sa višegodišnjim prijateljem i ostaviti sopstvenu majku na cedilu u nadi da će Gane zaista dati šansu njegovoj zvezdi. Ona se bez znanja ljubomornog menadžera sastaje sa mladim producentom i završava u krevetu sa njim. Pokušavajući da privedu svoj spektakularni muzički šou do finala, Gane i njegova ekipa odlučuju da ubace Zvezdanu u takmičenje. Da li će mlada pevačica biti prinuđena da okusi gorku stranu estrade i krene putem droge i prostitucije?

Kako je sve počelo: Glavna junakinja je jedanaestogodišnja Zvezdana, koja je već poznata u svom kraju i na Ibarskom magistrali kao dete anđeoskog glasa. Dok ona peva, odrasli plaču. Toga su svesni svi, pa i njeni roditelji, naročito otac, koji se lišava svega kako bi Zvezdani obezbedio razvoj karijere. Zvezdana danju ide u školu, noću peva u kafani, i to je jedini način da njena porodica opstane. Sve njene želje usmerene su samo ka jednom cilju - da pobedi na republičkom takmičenju za prvi glas Srbije.

To je njena šansa da uđe u svet estrade o kojem sanja. Glavna uloga je poverena mladoj Katarini Bogićević koja je bila finalistkinja muzičkog serijala „Ja imam talenat" u sezoni 2010-2011.

U poslednjoj epizodi prve sezone Zvezdana, sada već odrasla devojka, imala je svoj prvi nastup u kultnom beogradskom klubu, gde je zapažena od strane najmoćnijeg estradnog menadžera Ganeta Papagaja.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Uloge: Dragan Bjelogrlić, Miljana Gavrilović (velika Zvezdana), Katarina Bogićević ( mala Zvezdana), Boris Isaković, Nataša Ninković, Nikola Kojo, Nataša Tapušković, Jasna Đuričić, Danica Maksimović, Milić Vukašinović, Milutin Popović Zahar

Scenario i režija: Dušan Milić
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Folk Empty Re: Folk

Sre 06 Avg 2014, 21:11
Svidelo mi se dok je bila mala Zvezdana, sada onako
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Folk Empty Re: Folk

Sre 06 Avg 2014, 21:15
Meni se isto svidelo dok je ona bila mala, posle ne happy
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Folk Empty Re: Folk

Čet 07 Avg 2014, 13:21
Svaka naredna epizoda bila je sve gora.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Folk Empty Re: Folk

Čet 07 Avg 2014, 15:54
Jeste, a na pocetku je bila mnogo dobra happy
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Folk Empty Re: Folk

Čet 07 Avg 2014, 16:53
Prva ovo prikazuje sa prekidima vec 2-3 godine  1254345  nije mi nesto, slozila bih se sa vama, bilo je interesantnije kad je bila mala.
Andja*
Andja*
Pogledao/la si prvu telenovelu
Pogledao/la si prvu telenovelu
Postovi : 129
$ : 247

Folk Empty Re: Folk

Čet 07 Avg 2014, 17:16
mirjanna96 ::Svaka naredna epizoda bila je sve gora.

slažem se, kako je serija odmicala tako mi se se manje sviđala
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

Folk Empty Re: Folk

Pon 18 Avg 2014, 11:42
mirjanna96 ::Svaka naredna epizoda bila je sve gora.
Slažem se.
A ovi sa Prve kao da je zbog toga namerno forsiraju.

Lilly ::Prva ovo prikazuje sa prekidima vec 2-3 godine  1254345 
Upravo.
Anonymous
Gost
Gost

Folk Empty Re: Folk

Čet 21 Avg 2014, 18:12
Ova serija mi je toliko odvratna.
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Folk Empty Re: Folk

Pon 15 Avg 2016, 22:18
Svidja mi se samo pocetak
Sponsored content

Folk Empty Re: Folk

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu