Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
30072011
[You must be registered and logged in to see this image.]
izvor:RMS
Tekst:http://www.anahirocksserbia.com
Nakon tri godine od raspada grupe, fanovi RBD-a se nisu predali i sanjaju njihovo okupljanje. Toliko da su pokrenuli jaku kampanju na društvenim mrežama kako bi povezali Anai, Dulse Mariju, Majte Peroni, Kristijana Čaveza, Kristofera Fon Ukermana i Alfonsa Ereru. Bez sumnje, mladi umetnici daju do znanja da nema povratka, jer svako ide svojim putem, kao Anai, koja je već izdala svoj solistički album i trenutno sa Karlosom Ponseom snima Dos Hogares. Glumica je rekla da i da ima slobodnog vremena, radije bi to iskoristila da se odmori.

Anai, da li te ljuti što i dalje traže okupljanje RBD-a?
- Ne, nikako. Fanova RBD-a ima mnogo i podržavaju naše solističke karijere. Moji obožavaoci, naravno, i dalje ostaju verni RBD-u i obrnuto. Uvek će postojati te kampanje da bismo ponovo bili zajedno.

Da li si u kontaktu sa bivšim kolegama?
- Da, i mislim da se svi mnogo volimo. Podržavamo se međusobno u stvarima koje nezavisno radimo. Svako od nas ispunjava svoj san i tako smo i dalje zajedno, iako ne delimo istu scenu. To je dobro, što smo i dalje ruku pod ruku, što se vidi i na Twitteru. I dalje pišemo jedno drugom, podržavamo se i pokazujemo tu našu ljubav. Naši fanovi to cene i zato im još uvek i nedostajemo.

Da li će nastaviti to da traže dok ne ostare?
- Ne znam, pa uskoro ćemo svi imati unuke. (smeh) Mislim da to samo sudbina zna, nemamo planove za to. U ovom trenutku bilo bi veoma komplikovano, ja snimam telenovelu i radim na novom disku. Kao luda radim vikendima, nemam slobodne dane, a kada imam, jedino želim da spavam. Iskreno, nekad želim da se podelim u komadiće.
Share this post on:reddit

Komentari

ForeverYoung__♥
Sub 30 Jul 2011, 15:43ForeverYoung__♥
Aa, ovo sam ja postavila.
Ali ona to nije rekla.
Samo je rekla da nema vremena.
Tako sam ja bar skontala i svuda tako piše...
♥ Rose ♥
Sub 30 Jul 2011, 16:02♥ Rose ♥
ForeverYoung__♥ ::Aa, ovo sam ja postavila.
Ali ona to nije rekla.
Samo je rekla da nema vremena.
Tako sam ja bar skontala i svuda tako piše...

upravo tako.
pa boze,ni ja,kao fan njih,ne zelim da se okupe.
Bilo bi i smijesno da 30-godisnjaci pjevaju u odorama "Rebelde"
znam da nema veze sa temom.
LatinoFan
Sub 30 Jul 2011, 16:04LatinoFan
Slazem se uzasno izgleda po meni u rbd svima ide bolje kao solo
Sara
Ned 31 Jul 2011, 12:54Sara
Nece se ponovo sastat,to smo svi znali.Da su htjeli uradili bi to odmah ili se ne bi ni raspadali.Aa ocito je svima bolje bez RBD-a(msm clanovima)...
LatinoFan
Čet 04 Avg 2011, 06:52LatinoFan
ARHIVA
Sponsored content
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu