Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
21072011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Prethodne nedelje zavrsila se tvnovela u kojoj je Marlene igrala arogantnu Montovu Naslednicu zajedno sa Mariom CImarom,Viktor Manuelom iz Mora ljubavi,ali Marlene ne planira odmarati vec ostavlja Telemundo i vraca se u kucu odakle je i pocela ni manje ni vise nego manje popularni Venevision.Naime Marlene ce igrati jednu od glavnijih uloga u tvnoveli koja ce nositi naziv Corazon Apasionado,a scenario i produkciju potpisuje Alberto Gomez.Glumica je odlucila dati sansu Venevisionu ali i Univisionu,jel je mnogo lepih osecanja vezuju za tu kucu kao sto je megapopularna serija Gata Salvaje,gde je takodje igrala sa Mariom,ali i manje popularne tvnovela Divlja Macka.Marlene je kratko prokomentarisala svoju odluku:
"Srecna sam i zadovoljna sto sam se vratila u rodnu kucu Venevision,gde su moji koreni"-kratko je rekla arogantna Paola iz Naslednika.
Marlene je pre nekoliko dana doputovala u Majami da bi se dogovorila oko detalja,a prema navodima partner u seriji ce joj biti manje popularni Rafael Novoa,ali i Paulo Queveda i Natalia Ramírez,ali nece zaostati ni glumac iz Kasandre,a o kome je rec,saznacete uskoro.
Izvor originalnog teksta:univision
Prevod:Latinosvet forum.
Share this post on:reddit

Komentari

~Ely y Gaby the best~
Čet 21 Jul 2011, 19:45~Ely y Gaby the best~
super
LatinoFan
Čet 21 Jul 2011, 19:47LatinoFan
Ja mislim da je dobro da predje jer polako venevceison se vraca,evo vec sad imaju nataliju mora i ima dosta dobar rejting. .pobednikk.
LatinoFan
Sre 27 Jul 2011, 08:27LatinoFan
ARHIVA
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu