Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228
24062011
William Levy i u filmskim vodama

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nakon vruće scene u spotu Jennifer Lopez, I’m Into You, William Levy je bio zapažen od strane poznatog producenta Salvadora Mejíe, s kojim je i potpisao ugovor o zastupanju na američkom tržištu. Nedugo zatim, atraktivni kubanac je odradio i prvu audiciju za film u kojem bi navodno morao nastupiti sa slavnim Tomom Cruiseom. Slavni producent opisao je Levyja kao fenomena, kako u Meksiku tako i svijetu, a sada će se proslaviti i na američkom filmu.

Sam Levy je potvrdio glasine svojim izjavama da bi se želio privremeno povući iz svijeta telenovela i nastaviti karijeru na velikom ekranu. I iako je planirao snimati filmove na španjolskom, sada ima priliku za proboj u Hollywood kako bi se emancipirao kao velika zvijezda. Uz to je i izjavio: Govorim engleski, ali s naglaskom ... tako da moram vježbati izgovor.

U međuvremenu, Salvador je već potvrdio će William glumiti i u Televisinom remakeu melodrame Cuna de Lobos, koja će imati naslov Por Derecho de Sangre, zajedno za Rebeccom Jones, Dannom Garciom, Rafaelom Amayom i Dominikom Paletom. Međutim, od strane Univisiona stižu glasine da ga žele i za nastup u reality showu.

izvor:sapunice.net
Share this post on:reddit

Komentari

~Ely y Gaby the best~
Pet 24 Jun 2011, 19:11~Ely y Gaby the best~
Pa vidicemo kakav ce tamo biti
EnaBiebs*
Ned 26 Jun 2011, 13:44EnaBiebs*
Odlično, drago mi je zbog njega.
Inače u spotu I'm into you, je bio prezgodan *___*
~Ely y Gaby the best~
Ned 26 Jun 2011, 13:55~Ely y Gaby the best~
slazem se
juci97
Ned 26 Jun 2011, 13:59juci97
ja bih ipak i dalje volela da ga gledam u tv novelama ali drago mi je zbog njega naravno. 
~Ely y Gaby the best~
Ned 26 Jun 2011, 15:02~Ely y Gaby the best~
pa ja nzm
LatinoFan
Ned 26 Jun 2011, 17:03LatinoFan
Super ali bolji je u tvnovelamaa,ali nije nesto dobar glumac
Elizabeth y William
Ned 26 Jun 2011, 18:33Elizabeth y William
Kako hoće, nek radi šta hoće, njegov život.. Ja mu savjetujem Hollywood kez
~Ely y Gaby the best~
Ned 26 Jun 2011, 21:03~Ely y Gaby the best~
hehehhehe i ja ali nek odluci
Elizabeth y William
Ned 26 Jun 2011, 22:16Elizabeth y William
Kako misli da će mu bolje biti happy
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu