Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
02062011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Poznati meksički glumac i pjevač Jaime Camil koji je glumio u telenovelama kao što su “Ružna ljepotica”, "Los Exitosos Pells" i “Moja sudbina si ti”, postati će otac u svojoj 37 godini, kako je to preko Twittera obajvila njegova zaručnica Heidi Balvanera otkrivši i spol bebe koju nosi u trbuhu. Ovo će biti prvo dijete para.

Dragi prijatelji, tako da znate Jaime i ja ćemo postati roditelji preksrasne male djevojčice!, napisala je Heidi Balvanera na svom profilu. Zaručnica glumca priznala kako više ne stane u svoju regularnu odjeću, te se šalila na račun svog trbuha. Definitivno više na stanem u normalnu odjeću… I samo vas upozoravam da ako dirate moj trbuh, ja ću dirati vaš!, napisala je buduća majka.

Pjevač i glumac Jaime Camil najavio je zaruke sa svojom djevojkom u veljači ove godine nakon 7-godišnje veze koju je par malo prekidao malo uživao. Glumac je počeo iskreno i javno pokazivati svoju volju da ima djecu prije nekoliko mjeseci, te je izjavio kako je prošlo puno godina u jakoj želji da postane otac.
Share this post on:reddit

Komentari

LatinoFan
Čet 02 Jun 2011, 07:58LatinoFan
cestitke
Flor_Roberta47
Čet 02 Jun 2011, 09:29Flor_Roberta47
cestitke kez
LatinoFan
Čet 02 Jun 2011, 12:40LatinoFan
zasluzio je stvarno
LatinoFan
Uto 07 Jun 2011, 11:03LatinoFan
arhiva
Sponsored content
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu