Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
06042011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nakon što je završila sa sudjelovanjem na jednom događaju u Los Angelesu te je već bila na aerodromu spremna za povratak u Meksiko, 25-godišnja glumica i pjevačica Dulce Maria shvatila je da joj nedostaje putovnica uz koju joj je bila i viza, i da je u nemogućnosti napustiti Sjedinjene Države. Mlada se glumica je zabrinuta zbog izgubljenih osobnih dokumenata, te moli pronalaznika da se javi.

Izgubila sam svoju putovnicu i vizu na aerodromu i ljubazno molim ako ju je itko pronašao da je preda vlastima, napisala je mlada glumica na Twitteru. Moooolim vas ako netko ima moju putovnicu neka je preda!!! Moram putovati!!!. Pjevačica hita "Inevitable" je prilično uznemirena te je na Twitteriu dala podatke za kontakt kako bi joj se nalaznik putovnice lakše javio. Najavila je i nagradu. Pjevačica Dulce koja bi mogla dobiti novu meksičku putovnicu da se vrati u svoju zemlju, zahvalila je svima na podršci i k tome ih zamolila neka i dalje šire riječ o njenom izgubljenom dokumentu.
Share this post on:reddit

Komentari

LatinoFan
Sto bi voleo ja da sam taj pronalazac...
Lilly
HAhah xD
(PS, joco valjal ova boja admina? xD)
LatinoFan
Super je!
Da da da,pa cemo sutra videti novu da nemstimo!
Anonymous
Baš mi je žao nje =/
milic@
I meni je jako zao!!!!
LatinoFan
Samo da je nadje!
LatinoFan
ARHIVA
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu