Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Novosti iz serije Empty Novosti iz serije

Ned 03 Apr 2011, 20:25
Postavljajte!
avatar
Joca ツ
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Postovi : 87
$ : 514

Novosti iz serije Empty Re: Novosti iz serije

Pet 06 Jan 2012, 12:58
Zamenjeni glavni glumci, Anandi i Jagdis.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti iz serije Empty Re: Novosti iz serije

Pon 25 Avg 2014, 21:53
Sidart Šukla: Nikada neću napustiti "Malu nevestu"

[You must be registered and logged in to see this image.]
Posle uspeha na velikom platnu u filmu "Humpty Sharma Ki Dulhaniya" i sjajnih kritika za njegovu glumu, jedan od najpoznatijih, ali i najpoželjnijih TV Indijaca, Sidart Šukla, odlučio je da se, ipak, vrati televiziji i sapunici koja ga je proslavila.

- Snimanje filma za mene je bilo dragoceno iskustvo, oprobao sam se i u tom delu svog zanata, ali "Maloj nevesti" dugujem karijeru. Ova serija više nije samo projekat u kom glumim već i način života. Posle skoro 2. 000 epizoda, bilo bi nepošteno prema gledaocima koji nas prate od početka da je napustim. Svestan sam da je kvalitet radnje i zapleta u poslednje vreme sve lošiji, ali verujte, biću poslednji koji će napustiti "Malu nevestu" kada bude tonula - poručuje zgodni Šiv.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Novosti iz serije Empty Re: Novosti iz serije

Sre 08 Okt 2014, 23:05
Sidart Šukla: Posle “Neveste” potop

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pre dve godine indijska zvezda u najavi Sidart Šukla dobio je ulogu Šiva u ”Maloj nevesti”, jednoj od najgledanijih sapunica u istoriji indijske kinematografije. Međutim, kako to često biva, slava ga je ponela i više nije video sebe kao ”običnog” TV glumca već je smatrao da zaslužuje filmske uloge i to – glavne!

Stoga je doneo odluku da napusti seriju, ali ispostavilo se da mu je to bila najveća greška u karijeri jer sada ne igra ni na malom ni na velikom ekranu.

Nakon samo nekoliko epizoda svima je postalo jasno da će ”Mala nevesta” napraviti pravi bum, što je i potvrdio prvi izveštaj o gledanosti. Iako se emituje već šest godina, ovo ”Kolorsovo” čedo i dalje drži prvo mesto na rejting-listama, uprkos brojnim promenama i skandalima. Kada je ova indijska sapunica postala poznata i van matične zemlje, Sidart je stekao svetskupopularnost, ali slava mu je udarila u glavu, pa je počeo da postavlja ultimatume produkciji tražeći veći honorar.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti iz serije Empty Re: Novosti iz serije

Ned 09 Nov 2014, 09:43
[You must be registered and logged in to see this image.]

U zemlji Bolivuda, dalekoj Indiji nedavno je snimljena i jubilarna 2000-ta epizoda popularne sapunice “Mala nevjesta”. Ova indijska saga do sada je prikazala preko 1500 epizoda u kojima su u ulozi glavne junakinje, požrtvovane Anandi prodefilovale čak tri glumice, simpatična Avika Gor, lepa Pratiša Banerdži i aktuelna Toral Rasputra. Ulogu glavnog junaka Jagdiša koga tumači Šašank Vijas u trećoj sezoni je preuzeo Sidrat Šukla koji se oženio hrabrom Anandi, a Jagdiš je nakon razvoda sa njom ljubav pronašao u Sanči.
Od početka emitovanja pa do sada seriju je napustio veliki broj glumaca, a još veći se priključio. Zbog toga se poslednjih meseci spekulisalo da bi ova maratnoska sapunica mogla da se okonča krajem ove godine, međutim producenti su na nedavnoj proslavi povodom snimljenih jubilarnih 2000 epizoda ta nagađanja oštro odbacili i dodali da su spremni da snime još dodatnih 2000 epizoda, jer je serija stekla veliku popularnost u zemljama na Balkanu, ali i u matičnoj Indiji, jer svojom tematikom ona lik Anandi poistovjećuje sa milionima Indijki koje prolaze kroz isti životni tok kao njihova omiljena “nevesta”.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Novosti iz serije Empty Re: Novosti iz serije

Čet 04 Dec 2014, 23:36
Sargun Mehta: I nova Ganga napušta  ”Nevestu”!


Produkcijska kuća ”Kolors” nedavno je proslavila snimanje 2.000. epizode [You must be registered and logged in to see this link.] serije ”Mala nevesta”, a uprkos tome što se poslednjih meseci spekuliše o tome da bi  maratnoska sapunica mogla da se okonča krajem godine, čelnici kompanije ističu da su spremni da snime još 2.000 epizoda, jer je serija ekstremno popularna u Indiji, ali i širom sveta. Međutim, glumačka postava se polako osipa, pa su posle glavne zvezde Pratiše Banerdži, otišli Avinaš Vadhavan, Anup SoniSriti Ja i Smita Bansal, za koje je odmah pronađena zamena, međutim trend ”bežanja” i dalje se nastavlja.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Novosti iz serije Empty Re: Novosti iz serije

Uto 20 Jan 2015, 18:55
Sidart Šukla napustio Malu nevestu!


Sidhart Shukla koji u popularnoj seriji Mala nevesta igra ulogu Šiva,napustio je seriju.Prema izveštaju medija, Šiv koji mnogo ženske publike drži prikovane za male ekrane uskoro odlazi.
Pouzdan izvor navodi da se u seriji već odvijale radnje koje prikazuju na teške životne puteve, ali i na terorizam.
Kada je izvor kontaktirao Šiva, Šiv je potvrdio ovu priču. “Da,moja uloga u seriji se bliži kraju.Kao što znamo svaki karakter ima svoju ulogu, a ja sam odradio svoju u seriji.Ja ću sigurno uraditi nešto, ako nešto zanimljivo iskrsne.“

Šta vi mislite o ovim dešavanjima? Da li se bliži kraj ovoj seriji? 
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Novosti iz serije Empty Re: Novosti iz serije

Sre 04 Feb 2015, 23:53
Asija Kazi: Biću najbolja Ganga!

”Gledaocima će trebati vremena da se naviknu na moje lice, jer serija dugo traje i teže prihvataju nove glumce. Ipak, sigurna sam da ću ispuniti očekivanja fanova”
Anonymous
Gost
Gost

Novosti iz serije Empty Re: Novosti iz serije

Sub 21 Feb 2015, 16:39
OD PONEDELJKA U NOVOM TERMINU, RADNIM DANIMA U 16:15.
Sponsored content

Novosti iz serije Empty Re: Novosti iz serije

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu