Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
11032011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Televisa nastavlja imati probleme s gledanošću svojih proizvoda. Nova telenovela "Una familia con suerte" uspjela je podići gledanost termina u 20 sati, no ista sreća ne prati i termin od 17:30, u kojem se emitira telenovela Nathalie Lartilleux "Rafaela".

Zbog velikog pada gledanosti koji određenih dana iznosi tek 10%, Televisini čelnici ozbiljno razmišljaju o promjeni termina na 15 h. Rezultati su još i više poražavajući za "Rafaelu" kad se uzme u obzir da njena prethodnica, dramska serija "La Rosa de Guadalupe" dostiže veću gledanost u lošijem terminu (16 h.). Nathalie se nada kako će gledanost porasti dolaskom lika Chantal Andere koja će utjeloviti glavnu negativku Mireyu, a ukoliko se to ne dogodi morat će uvesti drastične promjene u priču.

"Rafaela", u kojoj glavne uloge tumače Scarlet Ortiz i Jorge Poza, emitira se svakog radnog dana u 17:30 sati na Televisinom drugom kanalu.
Share this post on:reddit

Komentari

LatinoFan
Pet 11 Mar 2011, 16:34LatinoFan
Cudno,mislili su da ce biti dosta gledana!
avatar
Pet 11 Mar 2011, 19:22Milos ஜ Lucero
ma kakvi
LatinoFan
Pet 11 Mar 2011, 19:38LatinoFan
I to sto kazes,ja ovu glumicu prvi put vidim samo ovog starca znam iz ljubav je vecna! .pobednikk.
avatar
Pet 11 Mar 2011, 20:19Milos ஜ Lucero
gonsalo ahahahah najbolji je ova glumica nije ni malo lepa a najsmesnije glumi onaj juan iz std i on je kao ljubomoran muz hahahahah a  zena  mu je ni manje ni vise vec ona prisila iz mepsa ahahahha kakav par
ღToseDonkaღ
Sub 12 Mar 2011, 13:52ღToseDonkaღ
ja znam Scarlet iz Ljovisne
a negledam ovu seriju..a sigurno ce morati nesto promeniti 10% je sramotna gledanost
Lilly
Sub 12 Mar 2011, 19:06Lilly
Pa nezz, malo sa iznenadjena, po sinopisu je ok serija..
Anonymous
Ned 13 Mar 2011, 19:00Gost
Iznenađenje velikooo
LatinoFan
Uto 15 Mar 2011, 07:59LatinoFan
aarhiva
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu