Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
10032011
izvor:sapunice.net

Kako se čini za mnoge, Sebstian Rulli nije prošao dobro na devetnaestoj dodjeli nagrada TvyNovelas koje su se prošle nedjelje održale u Acapulcu, te je ostao kao “neokrunjen kralj” nakon što je nagradu za Najboljeg glumca dobio Fernando Colunga za svoju ulogu u telenoveli “Soy Tu Duena”.

Sebastian Rulli glumio je lika Artura u sapunici “Teresa” sa partnericom Angelique Boyer koja je osvojila prestižnu nagradu kao najbolja glumica. Kada je došlo do proglašenja pobjednika Fernanda Colunge koji se preko videa javio prisutnima na velikom događaju, s druge strane publika je počela glasno izvikivati: “Rulli Rulli!” 35-godišnji glumac priznao je da mu je to bila jedna od najboljih stvari koja mu se dogodila u karijeri.

Kada sam čuo pobjednika i viku publike to je u meni izazvalo veliko uzbuđenje i zaista sam bio dirnut ovom situacijom. To je jedan od trenutaka koji ću pamtiti, priznao je glumac u intervjuu za argentinski radio. Rulli je kazao da će se i nadalje truditi raditi kao i do sada jer zna da dobro radi, te je nadodao da se mnogi ubrzo neće moći sjetiiti tko je dobio nagradu TVyNovelas u 2011.godini, ali će se zasigurno sjećati još dugo vremena Artura de la Rivere iz sapunice “Teresa”.

Na kraju je Sebastian priznao da kada je čuo podršku publike u vrijeme proglašenja pobjednika to ga je u stvari jako ražalostilo, ali se je uspio oduprijeti negativnim mislima. Kad sam čuo pobjednika i publiku osjetio sam gruda u grlu, oči su mi bile pune suza i htio sa ustati i zahvaliti svima, ali to bi bio znak nepoštovanja prema Fernandi Colungi, a bio je to njegov trenutak.

Kako bi bio miran oko situacije, glumac Sebastian Rulli zahvalio na podršci na dodjeli nagrada TVyNovelas preko Twittera. Dobro jutro svima! Imam najbolju i najvažniju nagradu u svojoj karijeri, a to je pažnja svih vas” Volim vas i beskonačno hvala, napisao je glumac.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Share this post on:reddit

Komentari

LatinoFan
Kanta!
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu