Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sergej Cetkovic

+4
mala maite
ღToseDonkaღ
Azor Ahai
serdjica03
8 posters
Ići dole
serdjica03
serdjica03
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Postovi : 59
$ : 297

Sergej Cetkovic Empty Sergej Cetkovic

Ned 27 Feb 2011, 13:24
Sergej Ćetković (rođen 8. marta 1976. godine u Podgorici) je crnogorski pevač pop muzike.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Karijera:

Ćetković je bio član crnogorske grupe „Vatrena srca“. Sa ovom grupom je nastupao na mnogim festivalima gde je bio klavijaturista i prateći vokal. Solo karijeru počinje nakon raspada grupe „Amfiteatar“, 1998. godine na Sunčanim skalama sa pesmom „Bila si ruža“. Posle dve godine rada je izdao kompakt-disk pod nazivom „Kristina“. To se dogodilo u decembru 2000. godine, odmah nakon festivala u Budvi, gde je nastupio sa pesmom „Sati, dani, godine“. Pesme „Zaustaviću vrijeme“, „Sati, dani, godine“, „Grad“ i „Probudi me“ bile se veoma slušane, a snimio je i spotove za te numere. Nakon tih pesama, u decembru 2002. godine, u izdanju „Goratona“ izašla je pesma „Budi mi voda“ i dvanaest novih pesama. Na festivalu u Budvi 2003. godine pojavio se sa pesmom „Postojim i ja“ koja osvaja nagradu za najbolji aranžman i postaje hit. Godine 2004. je snimio pesme „Ne mogu da ti oprostim“ i „Ljubavi prokleta“. Svoj treći po redu album pod nazivom „Kad ti zatreba“, sa deset novih pesama, objavio je 2005. Najpopularnija među njima je pesma „Pogledi u tami“ koja je postala veliki hit. Na Beoviziji 2007. i 2008. godine je dobio nagradu za pop pevača godine. 2013. godine interno je izabran od strane javnog servisa Crne Gore za predstavnika na Pesmi Evrovizije 2014. godine, koje će biti održano u Danskoj.
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Sergej Cetkovic Empty Re: Sergej Cetkovic

Ned 27 Mar 2011, 22:00
Super je
ღToseDonkaღ
ღToseDonkaღ
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 5810
$ : 3280

Sergej Cetkovic Empty Re: Sergej Cetkovic

Pet 27 Maj 2011, 18:14
meni je extra....vecinom balade..pevaa
mala maite
mala maite
Uživaš uz latino muziku
Uživaš uz latino muziku
Postovi : 948
$ : 1039

Sergej Cetkovic Empty Re: Sergej Cetkovic

Pet 27 Maj 2011, 18:39
Obozavam Sergeja Cetkovica,ali nazalost nisam imala priliku da idem ni na jedan njegov koncert,i uzivam da slusam njegove pjesme.
BOKI_RBD
BOKI_RBD
Upoznaješ se s forumom i pravilima
Upoznaješ se s forumom i pravilima
Postovi : 24
$ : 93

Sergej Cetkovic Empty Re: Sergej Cetkovic

Pet 29 Jul 2011, 00:28
I on ima predivne pesme:Dva minuta,Pronadji me,Samo Tvoj,Secanje na nju,Pogledi u tami,Prsten,Nazovi me,al ja najvise volim Sasu Kovacevica da slusam volim ja i Sergeja al i Sasu.
Elizabeth y William
Elizabeth y William
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 9758
$ : 3686

Sergej Cetkovic Empty Re: Sergej Cetkovic

Sub 30 Jul 2011, 00:56
Naj njegova pjesma Pogledi u tami kez
avatar
Maja-_-
Pišeš svoju web novelu
Pišeš svoju web novelu
Postovi : 1128
$ : 768

Sergej Cetkovic Empty Re: Sergej Cetkovic

Uto 02 Avg 2011, 09:39
Dobar je pevac....
Fan de Danna
Fan de Danna
Pogledao/la si prvu telenovelu
Pogledao/la si prvu telenovelu
Postovi : 146
$ : 297

Sergej Cetkovic Empty Re: Sergej Cetkovic

Uto 17 Jan 2012, 18:35
talentovan pevač, odlične pesme ima.
Sponsored content

Sergej Cetkovic Empty Re: Sergej Cetkovic

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu