Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
21022011
[You must be registered and logged in to see this image.]
izvor:sapunice.net
Ludwika Paleta je sada već u vrlo stabilnoj i sretnoj vezi sa svojim novim dečkom Emilianom Salinasom, a napokon se čini i da se je njezin bivši dečko Alberto Guerra jednako dobro snašao, i to ni manje ni više, nego u rukama druge slavne glumice Claudie Alvarez.

Alberto i Claudiaviđeni su zajedno sa velikim osmjesima na svojim licima dok su obilazili dućane u Meksiku. Prema nekim od izvorima čini se da je lijepa Claudia već i pristala na višu razinu u vezi sa bivšim Ludwikinim dečkom. Osim što su obje glumice pokazala isti ukus što se dečki tiče, Ludwika Palete i Claudia Alvarez trenutno zajedno nastupaju u jednoj kazališnoj predstavi pod nazivom “No se si cortarme las venas o dejarmelas largas”. Ludwika Paleta bila je upitana o tome osjeća li se ugodno u poslu s obzirom na svoju partnericu koja izlazi sa njenim bivšim dečkom.

Ne vidim razlog zašto bi me to smetalo. Meni se sve čini dosta prirodno. Ako odlučiš da više ne želiš biti s nekim i nađeš nekog novog s kim si sretan,…onda zaista ne razumijem zašto bi između mene i druge osobe postojao konflikt zbog ove situacije, odgovorila je Ludwika.
Share this post on:reddit

Komentari

LatinoFan
Steta nije normalan sa kom je zamenio.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu