Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selo gori, a baba se češlja

+9
Azor Ahai
_Bilja__<3
Boka ^_^
Maja-_-
mala maite
Elizabeth y William
Nadina
milic@
LatinoFan
13 posters
Ići dole
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Selo gori, a baba se češlja - Page 2 Empty Re: Selo gori, a baba se češlja

Pon 18 Avg 2014, 10:04
Gledala sam nešto malo, ne sviđa mi se.
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

Selo gori, a baba se češlja - Page 2 Empty Re: Selo gori, a baba se češlja

Pon 18 Avg 2014, 11:38
Gledala sam kada se prvi put prikazivala jer su je tada svi u mojoj kući gledali. I tada mi je bila okej. Poslednje, ja mislim, dve sezonu su bile katastrofa i mnogo se promenila od onoga kakva je bila na početku. A onda su počeli da je prikazuju iznova, jedno 5 puta i onda je izgubila svaku draž.
Anonymous
Gost
Gost

Selo gori, a baba se češlja - Page 2 Empty Re: Selo gori, a baba se češlja

Čet 21 Avg 2014, 18:14
Isti komentar kao i za Folk - odvratna.
NiX
NiX
Upoznaješ se s forumom i pravilima
Upoznaješ se s forumom i pravilima
Postovi : 13
$ : 15

Selo gori, a baba se češlja - Page 2 Empty Re: Selo gori, a baba se češlja

Pet 29 Avg 2014, 21:03
Zanimljiva serija, ali i neke fore su dosta 'izlizane' kez
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Selo gori, a baba se češlja - Page 2 Empty Re: Selo gori, a baba se češlja

Čet 04 Avg 2016, 22:30
Poslednjom klapom u Domu zdravlja u Sopotu završeno je snimanje petog i ujedno poslednjeg ciklusa od 12 epizoda najgledanije domaće televizijske serije "Selo gori, a baba se češlja".

Pre gotovo 10 godina, 6. oktobra 2006. godine, na promenadi u Vrnjačkoj Banji snimljeni su prvi kadrovi serije, koja je u narednim godinama postala svojevrsni društveni fenomen i postigla do tada nezabeleženu gledanost i ogromnu popularnost u Srbiji i u celom regionu.
Uz 89 do sada snimljenih epizoda, sa petim ciklusom u kojem će biti 12 novih Selo gori, a baba se češlja će sa 101 epizodom biti i najduža srpska televizijska serija svih vremena.
Poslednjom klapom u Domu zdravlja u Sopotu završeno je snimanje i petog ciklusa, ali i čitave serije.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ljiljana Stjepanović i Olga Odanović
Uključujući nove epizode, ukupno će biti 5.100 minuta igranog programa, koji je za deset godina snimanja okupio glumce iz beogradskih pozorišta i pozorišta širom Srbije.
Emitovanje poslednjeg ciklusa elegične priče o srpskom selu 21. veka, autora Radoša Bajića, u produkciji RTS-a i izvršnoj produkciji "Kontrast studiosa", planirano je za oktobar.
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Selo gori, a baba se češlja - Page 2 Empty Re: Selo gori, a baba se češlja

Pon 31 Okt 2016, 23:50

Televizijska serija "Selo gori a baba se češlja" je elegična priča o savremenom srpskom selu u 21. veku. To je komedija sa jakim elementima melodrame, čiji su junaci mali, obični, a u duši veliki ljudi. Topla priča o porodici i krsnoj slavi, o sinovima i očinstvu, o tajnama koje svi znaju. Priča čije junake možete prepoznati u slivu triju Morava, Šumadiji, u Srbiji, ali i na svakom mestu na zemlji gde je ljubav i radost života pokretač trajanja i opstanka.

Peti i ujedno poslednji ciklus najgledanije srpske televizijske serije svih vremena "Selo gori a baba se češlja", autora Radoša Bajića, emituje se od 15. oktobra, subotom u 20.00, na RTS 1.
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Selo gori, a baba se češlja - Page 2 Empty Re: Selo gori, a baba se češlja

Pon 31 Okt 2016, 23:51
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Selo gori, a baba se češlja - Page 2 Empty Re: Selo gori, a baba se češlja

Pon 31 Okt 2016, 23:52
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Selo gori, a baba se češlja - Page 2 Empty Re: Selo gori, a baba se češlja

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu