Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228
03022011
Susana Gonzalez o odnosu sa Itati

[You must be registered and logged in to see this image.]

Meksička glumica Susana Gonzalez otkrila je novinarima ponešto o svom odnosu sa Itati Cantoral te je ispričala kako se prije nekoliko mjeseci odazvala pozivnici glumice u njen dječji program “Estrellitas del Sabado”, iako ju je, kako Susana kaže, u prošlosti Itati krivila za njezin razvod sa glumcem Eduardom Santamarinom.

Susana Gonzalez je kazala kako je prije nego je pristala na emisiju pitala da li je u redu sa Itati da sudjeluje, i Itati je bila za. Susana je komentirala kako se Itati ponijela profesionalno i da je posao svokome svetinja. No kazala je kako se osjećala ugodno u dječjoj emisiji te da je imalu priliku ponovno se zbližiti sa djecom Eduarde Santamarina, Joseom Eduardom i Robertom Miguelom. “Uživala sam u programu, vjerujem da će to biti djeci jedan od najljepših dana u djetinstvu. Bilo mi je drago sresti Eduradovu djecu i raditi sa Itati” kazala je glumica.

Kako god, Susane nije htjela isticati posebno prijateljstvo sa glumicom niti ga je potvrdila kako je to s druge strane Itati predstavila, te je novinarima rekla kako cijeni komentare, no da je to osobna stvar i nema što za dodati. "Drago mi je za lijepe riječi i u redu je da napišete da sam i ja uzvratila riječi prijateljstva ili da napišete da nisam, no mislim da to nije stvar s kojom bi se mediji trebali baviti niti ćete na taj način nešto riješiti.

Da ponovimo, Itati je u prošlosti krivila Susane za raspad braka sa glumcem Eduardom Santamarinom, nakon što je par priznao svoju ljubav na kraju snimanja telenovele “Nevjestin Veo” u kojoj su bili protagonisti.

izvor sapunice.net
Share this post on:reddit

Komentari

*So Different*
Sub 05 Feb 2011, 14:47*So Different*
Uh, nije lako...
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu