Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Jelena Karleusa - Page 2 Empty Re: Jelena Karleusa

Sre 27 Avg 2014, 11:11
DOKAZ: Karleuša uplatila 2500 dolara pre ledenog izazova
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jelena Karleuša prihvatila je ledeni izazov koji su pred nju postavili političar Čeda Jovanović i reality zvezda Stanija Dobrojević i naglasila da se na ovaj korak odlučila jer je reč o humanitarnoj akciji.

Karleuša se zbog širenja svesti i medijske kampanje oko akcije polila na beogradskoj aerodromu “Nikola Tesla” u subotu, ali je dan pre toga izvršila novčanu transakciju.

“Jelena je prihvatila izazov jer je reč o humanitarnoj akciji u kojoj su učestvovale brojne poznate ličnosti širom sveta, ali je pre polivanja hladnom vodom prvo donirala novac kao pomoć za obolele, što je pored širenja svesti kod ljudi i bio primaran cilj. Karleuša je odlično svesna svoje pozicije u društvu i već godinama se trudi da bude dobar primer svojim fanovima jer veruje da će se i na ovaj način ugledati na nju,” ispričao je izvor.

Jelena je od strane predsednice ALS organizacije, Barbare Newhouse, dobila zahvalnicu za pomoć.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Anonymous
Gost
Gost

Jelena Karleusa - Page 2 Empty Re: Jelena Karleusa

Pet 29 Avg 2014, 21:52
Humanitarna akcija - pošaljite JK u zatvor?!


Karleuša najavila da će robijati zbog saobraćajnog prekršaja ako neko uplati novac u humanitarnu svrhu po njenom izboru, međutim, par sati kasnije, povukla "ponudu".

[You must be registered and logged in to see this image.]


Na kućnu adresu Jelene Karleuše stigla je "plava koverta" iz Prekršajnog suda, što je pevačica brže-bolje podelila sa svojim pratiocima na Twitteru.

"Zbogom Srbijo, idem da se odmorim na 15 dana", napisala je JK ispod fotke presude za saobraćajni prekršaj i dodala da joj se u zatvor ne donose cigarete, jer ne puši.
A onda je napravila preokret, i pozvala "dobrovoljce" da je - pošalju u zatvor!
"Ako neko uplati 10.000 evra na račun Doma za nezbrinutu decu u Zvečanskoj, idem u zatvor na 15 dana! Dobrovoljci?" glasio je Jelenin tvit, koji je ipak obrisala nakon par sati, i nije se više oglašavala na tu temu.

Izvor: mondo.rs
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Jelena Karleusa - Page 2 Empty Re: Jelena Karleusa

Sub 30 Avg 2014, 21:17
Karleuša najpraćenija balkanska zvezda na Instagramu



[You must be registered and logged in to see this image.]


Jelena Karleuša i zvanično je najpraćenija balkanska javna ličnost na Instagramu!


Pop pevačica dostigla je fantastičnu cifru od 200.000 pratilaca, a može se pohvaliti da među njima ima poznatih svetskih modnih blogera, ali i ličnosti iz javnog života, kao što je glumica Sofia Vergara.


Sem fotografija nastupa i porodice, Jelena redovno kači i svoje modne kombinacije, po kojima je postala nadaleko poznata.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Jelena Karleusa - Page 2 Empty Re: Jelena Karleusa

Čet 16 Okt 2014, 15:41
Budimo podrška našoj reprezentaciji!




[You must be registered and logged in to see this image.]


Svi vi koji pljujete po našim fudbalerima, da znate bolje od njih sa loptom, bili bi na terenu, pičke bi bile lude za vama a na računu bi imali dobru kintu! Prema tome, kad vam prstići polete da napišete uvrede na račun igre naših momaka, jer sebe smatrate "stručnjakom", ne zaboravite da su oni ostavili čitavu mladost na terenu, u karantinu, od detinjstva krvare na toj travi i sigurno više od vas žele pobedu! Udata sam za jednog. Njegove noge su u strašnim ožiljcima. Stopala deformisana od kopački. Za Srbiju i REPREZENTACIJU živi! Od teškog detinjstva, internata i siromaštva, iščupala ga je jedna misao-DA BUDE NEKO KO ĆE SE NA TERENU BORITI ZA SVOJU ZEMLJU! Ponosna sam što je uspeo! I onda dodje neki lezilebović da sere i vredja!? Mi smo kao narod poznati po tome! Mi prvo nekom jebemo mater pa pitamo kako se zove. Svom tom ludilu doprinose naravno mediji! Čitam ovih dana po novinama paklene tekstove o Albaniji i Albancima! Više se pominjao OVK nego sport, više se pisalo o ratu nego o fudbalu! Pišu-ŠIPTARI UBICE! Ali oni isto to misle i pišu za nas! Pišu-ŠIPTARI ČINILI ZLOČINE! Ali i oni tamo pišu isto za nas! Pišu-ŠIPTARI KOLJAČI! Tako i nas oni tamo vide. A gde je tu sport????? Niko nije napisao ono što je jedino moralo biti napisano, a to je da dolaze mladi momci iz Albanije, dobri ljudi i sportisti, da u srcu Beograda igraju pred narodom koji ih mrzi! Eh, dobro je što ne znaju da taj narod MRZI I SVOJE!!!!! Prema tome-PODRŽIMO NAŠE REPREZENTATIVCE! Ako krene "po zlu" na terenu-TEK TAD IH PODRŽITE! Jer oni ne igraju za sebe! Oni igraju ZA VAS! Naravno, pokažimo da smo VELIKI kao narod! Neka se ti Albanci kući vrate poraženi, ali neka kažu da nije istina ono što se u albanskim medijima piše o Srbiji! Neka kažu da su bili u gradu gde je svaki dobar čovek dobrodošao, bez obzira na nacionalnost, versku ili bilo koju drugu pripadnost!

NAPRED NAŠI!!!!!!
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Jelena Karleusa - Page 2 Empty Re: Jelena Karleusa

Pet 24 Okt 2014, 21:19
Otkrivena istina o Karleušinom koncertu na Ušću


[You must be registered and logged in to see this image.]


Maja Nikolić i Silvija Slamnig uspele su u emisiji Opasnice da dokažu da su potpuno lažne informacije o prodatim kartama na koncertima naših pevača, da u širenju lažne price, učestvuju razni lobiji, te da se istina retko sazna, jer je često sve namešteno.


“Jelena Karleusa je prodala 25.000 ljudi na Ušću. To je više i od Stinga i od Bili Ajdola,”otkrio je estradni menadžer Raka Marić, koji je bio organizator Jeleninog koncerta Viva la diva i dodaje da je na dan koncerta podeljeno i prodato više od 15.000 karata.
Glavni urednik nedeljnika Afera, Predrag Jeremić, otkrio je dobro čuvanu tajnu – neki tekstovi upereni protiv pevačice bili su naručeni. “Pojedine kolege su finansirale određene novinare da pišu protiv Karleuše. Ljudi se i time bave. Ne kažem da su to svi radili, ali pojedine suparničke grupacije da.”
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Jelena Karleusa - Page 2 Empty Re: Jelena Karleusa

Čet 01 Jan 2015, 12:03
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Jelena Karleusa - Page 2 Empty Re: Jelena Karleusa

Čet 01 Jan 2015, 12:04
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Jelena Karleusa - Page 2 Empty Re: Jelena Karleusa

Uto 06 Jan 2015, 21:52
Karleuša na naslovnim stranama turskih novina
[You must be registered and logged in to see this image.]


Interesovanje za lik i delo Jelene Karleuše prevazilazi granice naše republike, a od kako je njen suprug, srpski fudbalski reprezentativac Duško Tošić potpisao milionski ugovor sa turskim klubom Gençlerbirliği, pevačica je stalna tema turskih medija.




Ona je osvanula na nekoliko naslovnih strana tamošnjih dnevnika, koji je opisuju kao raskošnu lepoticu ogromne popularnosti i porede sa Madonnom i Lady Gagom.




Najtiražniji turski list Haberin Bizden objavio je na naslovnoj strani priču o srpskoj pevačici, sa upečtaljivim naslovom: “Podigla na noge čitavu Ankaru i osvojila sve medije”!
O pevačici su pisali mnogi svetski mediji, uključujući američki magazin W i australijsko izdanje Cosmopolitana.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Jelena Karleusa - Page 2 Empty Re: Jelena Karleusa

Pet 09 Jan 2015, 17:22
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Jelena Karleusa - Page 2 Empty Re: Jelena Karleusa

Pet 23 Jan 2015, 13:36
Karleuša zabranjena na Pinku: Da li treba da organizujem otmicu da bi me poštovali?!


[You must be registered and logged in to see this image.]


O ovome se spekulisalo mesecima, ali je sada zvanično potvrđeno: Jelena Karleuša potvrdila je da je zabranjena na televiziji Pink, kako ona kaže ničim izazvano.


“… ja nemam nameru da odustanem, odlučili su da moje ime jednostavno zabrane svuda. Ničim izazvana zabrana na Pink televiziji bila je kap u već punoj čaši. Mojim dosadašnjim prijateljima Željku i Milici Mitrovicć napisala sam SMS: “Da li kao vaša drugarica Ceca treba da vas tipujem za otmicu kriminalcima i organizujem vam neki gepek, da bi me poštovali? Njoj je taj recept izgleda upalio!” Nisu mi odgovorili. Ali ja im svima želim svu sreću.” napisala je ona u petak ujutru na svom Facebook profilu.


“Ono zbog čega ovo pišem je nešto što me je učinilo veoma ponosnom. U momentu kada sam pomislila da sam sama, narod me je u tome demantovao! ZABRANE SU DOVELE DO TOGA DA IMAM TRI KONCERTA NEDELJNO A GDE GOD DA SE POJAVIM, OBARAM REKORD POSETE!” dodala je Karleuša, uz fotografije prošlonedeljnih nastupa.
Sponsored content

Jelena Karleusa - Page 2 Empty Re: Jelena Karleusa

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu