Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Lie to Me / Laži me Empty Lie to Me / Laži me

Pet 28 Jan 2011, 19:00
[You must be registered and logged in to see this image.]

Samuel Baum, autor serije "Dokaz krivnje", i izvršni producenti serija "24" i "Prikraćeni" donose nam seriju "Lie to Me", uzbudljivu dramu inspiriranu znanstvenim dostignućima dr. Paula Ekmana, renomiranog stručnjaka koji raspoznaje znakove ljudskog lica, tijela i glasa i razabire istinu od laži u kriminalističkim istragama.

"Lie to Me" uzbudljiva je serija o bivšem policajcu, stručnjaku nadarenom za raspoznavanje govora lica i tijela svojstvenih laganju. "Ljudski detektor laži" udružuje snage s kliničkom psihologinjom i osniva detektivsku agenciju za razotkrivanje zločina.



Kratak opis likova:

Tim Roth (Dr. Cal Lightman)

Dr. Cal Lightman otkriva istinu proučavajući ljudska lica, tijela, glasove i govor. Slegne li osoba ramenima, zakrene ruku ili podigne gornju usnu, on zna da je izrečena laž. Analizirajući izraze lica, može prozreti stvarne osjećaje – od skrivenih zamjerki do spolne privlačnosti i ljubomore. Lightman je svjestan da je njegova znanstvena metoda istodobno blagoslov i prokletstvo. Svjedok je obmana svojih prijatelja i obitelji, čije se ponašanje ne razlikuje znatno od raznoraznih stranaca i kriminalaca. Kao vodeći svjetski stručnjak za otkrivanje prijevara, Lightman proučava izraze lica i nesvjesne pokrete tijela da bi razotkrio ne samo laži, već i njihove uzroke. Lightman je na čelu tima stručnjaka Agencije Lightman koja pomaže državnim organima reda, tajnim službama i lokalnoj policiji u rješavanju najzahtjevnijih slučajeva.


Kelli Williams (Dr. Gillian Foster)

Dr. Gillian Foster, nadarena psihologinja i Lightmanova suradnica, uzima u obzir sve činjenice i protuteža je njegovoj posvećenosti detaljima. Iako toga možda nije svjestan, za uvid u ljudsko ponašanje potrebne su mu njezine smjernice i zapažanja.


Kratak opis likova 2 deo:
Brendan Hines (Eli Loker)

Glavnog Lightmanovog istražitelja Elija Lokera doista smeta ljudska sklonost laganju, stoga primjenjuje ono što naziva "radikalnom istinom". Zbog toga što uvijek govori ono što misli, Eli često plaća visoku cijenu.


Monica Raymund (Ria Torres)

Najnovija članica agencije Ria Torres (Monica Raymund) jedna je od rijetkih nadarenih istražiteljica na području razotkrivanja prijevara. Posjeduje urođenu, neuvježbanu pronicljivost zbog koje je snaga na koju treba računati.
Elizabeth y William
Elizabeth y William
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 9758
$ : 3686

Lie to Me / Laži me Empty Re: Lie to Me / Laži me

Čet 16 Jun 2011, 13:20
Nisam gledala
avatar
Maja-_-
Pišeš svoju web novelu
Pišeš svoju web novelu
Postovi : 1128
$ : 768

Lie to Me / Laži me Empty Re: Lie to Me / Laži me

Pon 01 Avg 2011, 22:15
ok je
Boka ^_^
Boka ^_^
Redovno čitaš latino novosti
Redovno čitaš latino novosti
Postovi : 338
$ : 390

Lie to Me / Laži me Empty Re: Lie to Me / Laži me

Uto 02 Avg 2011, 18:48
nije losa

The author of this message was banned from the forum - See the message

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Lie to Me / Laži me Empty Re: Lie to Me / Laži me

Pet 12 Avg 2016, 19:57
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Lie to Me / Laži me Empty Re: Lie to Me / Laži me

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu