Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thalia

+8
Marina Magdalena
saricica
_Bilja__<3
Maja-_-
LatinoFan
mala maite
milic@
Lilly
12 posters
Ići dole
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Thalia - Page 4 Empty Re: Thalia

Uto 16 Jun 2015, 23:58
[You must be registered and logged in to see this image.]
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Thalia - Page 4 Empty Re: Thalia

Ned 10 Jul 2016, 22:16
Kraljica telenovela, Talija, o večnom osmehu, formuli sreće, godinama…
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[size][url][/url][/size]
Mada je osmeh oduvek bio njen zaštitni znak, čini se da je on tek sad, na pragu 45. godine (puni 26. avgusta), odraz kompletno ostvarene žene. Za Arijadnu Sodi Mirandu, celom svetu poznatiju po svom drugom imenu – Talija, može se reći da ju je život posle 37 godina blistave muzičke i glumačke karijere, upravo zahvaljujući nesebičnom širenju pozitivne energije, nagradio svim životnim blagodetima. Nekadašnja kraljica telenovela (“Marimar” i “Rosalinda”) raduje se, kako kaže, kao malo dete reakcijama obožavalaca na pesme sa novog albuma “Latina” (izašao 6. maja), ali i završetku radova na modnoj kolekciji. Ipak, latinoamerička Madona, kako je tamošnji mediji oslovljavaju, priznaje da joj osmeh danas prvenstveno “crtaju” njena deca – ćerka Sabrina (8) i sin Metju (4), te suprug i bivši predsednik “Soni mjuzika” Tomi Motola, sa kojim od udaje pre 16 godina živi u Njujorku.
- Otkad znam za sebe ne skidam osmeh sa lica, jer volim da se smejem i ne doživljavam život previše ozbiljno. Danas, mogu da me kritikuju, da mi sude… nije me briga! Za mene je život velika šala. Treba se smejati i provesti vek u veselju - poručuje Talija, dodajući da se nikad nije sigurnije osećala kao u petoj deceniji života. – Osećam da sam ženstvenija, sigurna 100 odsto u ono što hoću i što neću, kao i u to sa kim volim da provedem dan i sa kim ne želim da se sretnem, šta tražim od života a šta bih izbegla. Ranije je moj odgovor za sve bio “da”, a danas mi pričinjava veliko zadovoljstvo kad uz osmeh mogu da kažem “ne”. Zato što cenim sebe i radim isključivo ono što mi srce kaže. Shvatila sam da ne moraš da pristaneš na nešto što ne želiš da bi bio dobar čovek. Biti dobar sa sobom, to je jedini kompromis u mom rokovniku života.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Sa skoro četiri decenije karijere, Talija priznaje da je najviše “da” na svoju štetu izgovorila u poslu. Zarad devojačkih snova, a zbog neiskustva, prihvatala je svaki projekat plašeći se da ukoliko odbije neki – ponude više neće stizati na njenu adresu. Kasnije je shvatila da je to bio neopravdan strah, te da svakog od nas čeka njegovih pet minuta.
- Moja mama je znala da kaže: “U sveca koga niko nije video, niko i ne veruje”, a ja sam joj odgovarala: “Svecu koji je obožavan, pale se sve sveće ovog sveta”. Bila je to naša bitka između “možeš da biraš” i “moram da prihvatim”. Danas radim isključivo ono u čemu vidim svrhu ulaganja svog vremena - ističe talentovana umetnica, koja i u zrelim godinama slovi za atraktivnu ženu. Ona o sebi, pak, ne razmišlja na taj način. Niti je ikada u svom odrazu u ogledalu videla seks-simbol.
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[size][url][/url][/size]
- Oduvek sam privatno bila devojka iz komšiluka. Tako su me doživljavali i ljudi iz mog okruženja. I danas se iznenadim svojim zavodljivim izdanjima na fotografijama, jer to nisam ja. Kad se našminkam, doteram i stanem pred kamere, iz mene izađe moj alter ego. Famozna Talija čije čari nikad nisam koristila u privatnom životu - priznaje ova uspešna poslovna dama, koja se, za razliku od mnogih vršnjakinja, ne stidi godina. - Daleko od toga da pričam na sva zvona koliko ih imam, ali verujem da kad proživiš nekoliko života u jednom, moraš da budeš ponosan na svoje bitke i ožiljke. Ne brinu me godine koliko činjenica da od obaveza možda neću stići da posetim sva ona mesta o kojima sam maštala. Zahvaljujući poslu, upoznala sam mnogo različitih kultura i ljudi. Ali sve je to bilo na brzinu, bez predaha. Želja mi je da vidim Kinu, sveti grad Inka Maču Pikču, ostrva Galapagos, Kambodžu… Da odem tamo na odmor i uživam u trenutku, ali za to ću morati da sačekam da mi deca završe školu - završava Talija.
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[size][url][/url][/size]
U godini predsedničkih izbora u SAD, čiji maraton trči i prema Meksikancima negativno nastrojen Donald Tramp, Talija je izdala album “Latina”. Pevačica, koja je odlazaćem predsedniku Baraku Obami “pevala na uvce”, otkriva da naslov CD ne nosi skrivenu političku poruku, ali je konstatovala da glasovi Hispanoamerikanaca (52.000.000 ljudi, iliti 17 odsto od ukupnog broja stanovnika) biraju šefa Bele kuće.
- Moćna smo masa koja je došla u SAD da potraži šansu i da radi. Upravo smo mi zaslužni za dolazak Obame na mesto predsednika. Poslednja karika koja mu je nedostajala da bi pobedio bila je naša podrška. Zato poručujem mojim Latinoamerikancima da izađu na izbore i glasaju kako ne bi za predsednika dobili onog ko ih ne voli - iskrena je Talija.
Izvor: Novosti

Foto: Instagram
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Thalia - Page 4 Empty Re: Thalia

Sub 23 Jul 2016, 09:28
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Thalia - Page 4 Empty Re: Thalia

Pet 29 Jul 2016, 00:26
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Thalia - Page 4 Empty Re: Thalia

Sub 30 Jul 2016, 21:55
Latino zvezda izgleda fenomenalno i u petoj deceniji života


[You must be registered and logged in to see this image.]


Iako mnoge zvezde danas kažu da im je za dobar izgled zaslužan zdrav način života i ishrane, glumica i pevačica Talija je jednom prilikom rekla da odlično izgleda jer ima zadovoljavajući seksualni život.


Arijadna Talija Sodi Miranda Motola, koju naša publika pamti po ulozi u seriji “Rosalinda” danas ima 45 godina, ali lako bi mogla da prođe i kao upola mlađa. Od vremena kada je stekla popularnost svetskim hitom “Amor a la mexicana” gotovo da se nije promenila, a od tada je prošlo gotovo dvadeset godina.


Iako joj mnogi zameraju da je estetski ulepšavala lice činjenica jeste da Talija ima telo za poželeti.


Već 16 godina je u braku sa 22 godine starijim muzičkim producentom Tomijem Montolom, sa kojim ima dvoje dece – ćerku Sabrinu i sina Metju Alehandra.
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Thalia - Page 4 Empty Re: Thalia

Pet 19 Avg 2016, 20:37
[You must be registered and logged in to see this image.]
vivka
vivka
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 7305
$ : 7217

Thalia - Page 4 Empty Re: Thalia

Sre 15 Feb 2017, 20:01
[You must be registered and logged in to see this image.]
vivka
vivka
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 7305
$ : 7217

Thalia - Page 4 Empty Re: Thalia

Sre 15 Feb 2017, 20:01
[You must be registered and logged in to see this image.]
vivka
vivka
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 7305
$ : 7217

Thalia - Page 4 Empty Re: Thalia

Ned 26 Mar 2017, 16:51
[You must be registered and logged in to see this image.]
vivka
vivka
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 7305
$ : 7217

Thalia - Page 4 Empty Re: Thalia

Ned 26 Mar 2017, 16:57
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Thalia - Page 4 Empty Re: Thalia

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu